Egy professzionális kombi gőzölős sütő nagyszerű befektetés szinte minden kereskedelmi konyha számára. Azok az élelmiszeripari vállalkozások, amelyek rendszeresen készítenek egyenletes eredményt biztosító adagokat, profitálhatnak egy kombi gőzölős sütőből. Ez a kombi gőzsütő a forró levegő és a gőz kombinációjának köszönhetően rendkívül sokoldalú. Emellett kompakt, így bármilyen konyhában helyet takaríthat meg. Ezzel a professzionális sütővel süthet, főzhet, grillezhet, pörkölhet, sülhet, gratinálhat és főzhet sous vide.
Felhasználóbarát kezelőpanel
Ez a kombi gőzsütő ideálisan alkalmas a következetes főzésre. A robusztus rozsdamentes acél fűtőelemek teljes és hatékony hőelosztást biztosítanak. A kombi gőzsütő emellett fordított funkciójú ventilátorral és dupla athermikus üvegezéssel van felszerelve. Az ajtó könnyen állítható, a tömítés pedig élelmiszeripari szilikonból készült. A könnyen leolvasható kezelőpanelen a gőz, a hőmérséklet és az időzítő gombjait találja. Széles hőmérséklet-tartománya van, így szinte bármit meg tud főzni. Időzítővel is rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy hagyja főzni, amíg Ön más feladatokkal foglalkozik. Végül a gőzgomb segítségével pontosan beállíthatja a kívánt gőzmennyiség százalékát.
Könnyed tisztítás
A kombi gőzsütő tisztítása előtt fontos, hogy gondoskodjon arról, hogy teljesen kihűljön. A ház, az ajtó és a belső kamra rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik, így a tisztítás nagyon egyszerű. Egy puha ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan és alaposan letörölheti a sima felületeket. Az ajtó üvegének tisztításához csak meleg vízre van szüksége.
Jellemzők
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Széles hőmérséklet-tartomány, 50-270°C között
- Állítható gőzszabályozás 0-100%-os gőzmennyiségtől
- Hatékony hőelosztás a szellőzőrendszernek köszönhetően
- Könnyen kezelhető analóg vezérlés a gőz, a hőmérséklet és az időzítő számára
Termékleírások
- Nettó súly: 41 kg
- Kapacitás: 4 x 2/3 GN tálca
- Tálcák távolsága: 7 cm
- Méretek: Szélesség 69 x mélység 59 x magasság 63cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 3300W
Tartalmazza a következőket:
- Egy sütőrács
+ Kompakt méret és könnyen mozgatható
+ Rozsdamentes acélból készült a gyors és egyszerű tisztítás érdekében
+ Könnyen kezelhető analóg gombok a hőmérséklet, az időzítő és a gőz beállításához
- A kompakt méret nem feltétlenül alkalmas nagy adagok elkészítéséhez
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08500200 |
|---|---|
| Szélesség | 690 mm |
| Hosszúság | 590 mm |
| Magasság | 630 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 41 kg |
| Bruttó súly | 46 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783928804 |
| Vámtarifaszám | 8514198000 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









