Ez a professzionális fagyasztó 200 literes bruttó kapacitással rendelkezik a fagyasztott termékek tárolására. Kompakt méretének köszönhetően ez a fekete fagyasztó szinte minden professzionális konyhában elfér. Két polc biztosítja, hogy több mint elegendő hely legyen a szükséges dolgok tárolására. A polcok rögzítettek, és ráccsal rendelkeznek a szellőzés javítása érdekében. Az ajtó zárat tartalmaz a további kényelem érdekében.
Pontos hőmérséklet-szabályozás
Ez a professzionális fagyasztó elektronikus hőmérséklet-szabályozóval és digitális kijelzővel van felszerelve. Ez lehetővé teszi a hőmérséklet egyszerű leolvasását és beállítását. Széles hőmérséklet-tartományt kínál a termékek hatékony fagyasztásához. Gyorsfagyasztás funkcióval rendelkezik a kívánt hőmérséklet gyors eléréséhez. Védőszigetelésének köszönhetően a fagyasztó optimálisan működik az állandó környezeti hőmérsékletű helyiségekben. A felhasznált hűtőközeg R290, amely CFC-mentes. Az ajtó nyitási iránya beállítható. Két állítható első lábbal és két hátsó kerékkel tervezték, amelyek szükség esetén könnyű mozgást tesznek lehetővé.
Könnyen tisztítható
Ez a fagyasztó a könnyű tisztítás érdekében bevonatos acélházzal rendelkezik. A külső rész tisztításához egyszerűen használjon nedves ruhát és enyhe tisztítószert. A belseje a fagyasztó leolvasztása után tisztítható. A leolvasztáshoz távolítson el minden tárgyat, és húzza ki a fagyasztót a konnektorból. A leolvasztás felgyorsításához óvatosan távolítsa el a jeget egy műanyag jégkaparóval. A meleg vízzel és puha ruhával történő tisztítás után alaposan szárítsa meg a fagyasztót, mielőtt újra bekapcsolja.
Jellemzők
- R290 hűtőközeg, amely CFC-mentes
- Maximális környezeti hőmérséklet 30°C
- Kompakt, 4,8 cm-es védőszigetelés
- Hőmérséklet-tartomány -18 és -22°C között
Termékleírások
- Nettó súly: 44 kg
- Nettó kapacitás: 108 liter
- Külső méretek: Sz60 x D59 x H85cm
- Belső méretek: W48 x D42 x H59cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 302W
Beleértve
- Két polc (Sz43,1 x D41,5 cm)
+ Könnyen beállítható hőmérséklet
+ 2 rögzített polc, amelyek 3 rekeszt hoznak létre
- Fix polcok
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09405003 |
|---|---|
| Szélesség | 600 mm |
| Hosszúság | 590 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Bevont acél |
| Nettó súly | 44 kg |
| Bruttó súly | 52 kg |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783960484 |
| Vámtarifaszám | 8418402099 |
| Ajtó anyaga | Bevont acél |
| Kapacitás | 108 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |







