Ezzel a modellel a kombi gőzsütővel párolhatja a húst, halat vagy zöldséget, és a vitaminok, az íz és a szín hosszabb ideig megmarad, mint más főzési módszerekkel. A gőzölés megakadályozza az ételek kiszáradását is, és remekül mutat a vendégek tányérján. A forró levegő és a gőz kombinációja ezt a kombi gőzölősütőt sokoldalú konyhai eszközzé teszi, amellyel számos konyhai eszközt helyettesíthet. Ez a kombi gőzsütő ideális 1/1 GN tálcákkal, vagy 60 x 40 cm-es sütőtálcákkal való használatra. Egyszerre akár négy tálca számára is van kapacitás.
Kényelmes vezérlőgombok
Ez a kombi gőzsütő nagy teljesítményű rozsdamentes acél fűtőelemekkel rendelkezik, amelyek biztosítják a teljes és hatékony hőelosztást, így a húsok és halak egyenletesen sülnek meg. A kombi gőzsütő emellett két ventilátorral van felszerelve, fordított funkcióval és dupla athermikus üvegezéssel. Az ajtó nagyon könnyen állítható, az ajtótömítés pedig élelmiszeripari szilikonból készült. A belső világításnak köszönhetően könnyen látható, hogy hol tart a főzési folyamat. A készülékhez tartozik egy vízbevezetés szeleppel a gőz előállításához, valamint egy vízkivezetés. Ez egy teljesen személyre szabható gép, egyszerű analóg vezérléssel. Van egy gomb az időzítő, a hőmérséklet-tartomány és a felhasznált gőzmennyiség szabályozására. Van egy hőmérséklet-jelző lámpa is, amely jelzi, ha a kombi gőzsütő elérte a beállított hőmérsékletet. Az utolsó gomb a gőzszabályozás beállítására szolgál.
Könnyű tisztítás
A kombi gőzsütő tisztítása előtt fontos, hogy gondoskodjon arról, hogy az teljesen kihűljön. A ház, az ajtó és a belső kamra rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik. Ez nagyon egyszerűvé teszi a tisztítást. Egy puha ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan és alaposan letörölheti a sima felületeket. Az ajtó üvegének tisztításához csak meleg vízre van szükség.
Jellemzők
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Széles hőmérséklet-tartomány, 50-270°C között
- Állítható gőzszabályozás 0-100%-os gőzmennyiségtől
- Hatékony hőelosztás a szellőzőrendszernek köszönhetően
- Könnyen kezelhető analóg vezérlés a gőz, a hőmérséklet és az időzítő számára
Termékleírások
- Nettó súly: 56 kg
- Kapacitás: 4 x 1/1 GN tálca, vagy 4 x 60 x 40 cm-es tálca
- Tálcák távolsága: 7 cm
- Méretek: Szélesség 77 x magasság 86 x magasság 57cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 6500W
Tartalmazza a következőket:
- Egy sütőrács
+ 2 ventilátorral felszerelt, fordított funkcióval
+ Rozsdamentes acélból készült a gyors és könnyű tisztítás érdekében
+ Könnyen kezelhető analóg gombok a hőmérséklet, az időzítő és a gőz beállítására
- 4 tálcára korlátozva
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08500205 |
|---|---|
| Szélesség | 860 mm |
| Hosszúság | 770 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 5,6 kg |
| Bruttó súly | 66 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783965175 |
| Vámtarifaszám | 8514198000 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









