Ezzel a digitális modellel a kombinált gőzölős sütővel párolhatja a húst, halat vagy zöldséget, és a vitaminok, az íz és a szín hosszabb ideig megmarad, mint más főzési módszerekkel. A párolás megakadályozza az ételek kiszáradását is, és remekül mutat a vendégek tányérján. A forró levegő és a gőz kombinációja teszi ezt a kombi gőzsütőt sokoldalú konyhai eszközzé, amellyel számos konyhai eszközt helyettesíthet. Ez a kombi gőzsütő ideális 1/1 GN tálcákkal, vagy 60 x 40 cm-es sütőtálcákkal való használatra. Egyszerre akár négy tálca számára is van kapacitás.
Felhasználóbarát kezelőpanel
Ez a kombi gőzsütő nagy teljesítményű rozsdamentes acél fűtőelemekkel rendelkezik, amelyek biztosítják a teljes és hatékony hőelosztást, hogy a húsok és halak egyenletesen süljenek meg. Ezen kívül a kombi gőzsütő két ventilátorral van felszerelve, fordított funkcióval és dupla athermikus üvegezéssel. Az ajtó nagyon könnyen állítható, az ajtótömítés pedig élelmiszeripari szilikonból készült. A belső lámpa segítségével könnyen látható, hogy hol tart a főzési folyamat. A készülékhez tartozik egy vízbevezető szeleppel ellátott vízbevezetés a gőz előállításához, valamint egy vízkivezetés. Ez egy teljesen személyre szabható gép, egyszerű digitális kijelzővel és érintőgombokkal. Több előre beállított program áll rendelkezésre három állítható fázissal, beleértve a gőzszintet, a hőmérsékletet és az időt. Az előre beállított programokat a fázisgomb segítségével állíthatja be. Lehetőség van egy előre beállított program beállítására és a kombi gőzsütő memóriájában való tárolására is.
Könnyed tisztítás
A kombi gőzsütő tisztítása előtt fontos, hogy a készülék teljesen kihűljön. A ház, az ajtó és a belső kamra rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik. Ez nagyon egyszerűvé teszi a tisztítást. Egy puha ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan és alaposan áttörölheti a sima felületeket. Az ajtó üvegének tisztításához csak meleg vízre van szükség.
Jellemzők
- Széles hőmérséklet-tartomány, 30-270°C között
- Állítható gőzszabályozás 0-100%-os gőzmennyiségtől
- 99 előre beállított program három fázissal
- Érintésvezérlés és LCD kijelző a páratartalom, a hőmérséklet és az időzítő beállításához
Termékleírások
- Nettó súly: 58 kg
- Kapacitás: 4 x 1/1 GN tálca, vagy 4 x 60 x 40 cm-es tálca
- Tálcák távolsága: 7 cm
- Méretek: Szélesség: 87 x mélység: 76 x magasság: 57 cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 6500W
Tartalmazza a következőket:
- Egy sütőrács
+ Két fordított funkcióval rendelkező ventilátorral felszerelt
+ Rozsdamentes acélból készült a gyors és könnyű tisztítás érdekében
+ Könnyen kezelhető digitális gombok a hőmérséklet, az időzítő és a gőz beállítására
- 4 tálcára korlátozva
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08500208 |
|---|---|
| Szélesség | 870 mm |
| Hosszúság | 760 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 58 kg |
| Bruttó súly | 66 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783965182 |
| Vámtarifaszám | 8514198000 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









