Ez a gyümölcscentrifuga nélkülözhetetlen minden olyan konyhában vagy bárban, ahol friss gyümölcsleveket szolgálnak fel. A friss gyümölcsöket és (leveles) zöldségeket gyorsan és szakszerűen péppé őrli. Ezután a praktikus csap segítségével könnyedén töltheti poharát.
Pépesre lefejtve
Helyezze a gyümölcscentrifugát egy függőleges felületre, és gondosan mossa meg a gyümölcsöket és zöldségeket. Ha szükséges, vágja őket kisebb darabokra, hogy beférjenek a nyíláson. Tegye a gyümölcsöt és a zöldséget a nyílásba, és helyezze rá a tolót. Helyezzen egy poharat a csap alá. Indítsa el a gépet, és fokozatosan nyomja le az ételt. A gép szétporlasztja az ételt, és a levet a csapba nyomja. A pépmaradványt egy hulladéktároló edényben gyűjtjük össze. Töltse meg a poharat a csap segítségével. Ha kívánja, a maradékot újra a gépbe teheti, hogy még több levet nyerjen.
A gyümölcscentrifuga tisztítása
Ez a gyümölcscentrifuga rozsdamentes acél szűrővel rendelkezik, amelyet minden használat után meg kell tisztítani. Kapcsolja ki a gépet, és vegye ki a szűrőt. Az ételmaradékokat konyhai papírral távolíthatja el, és a szűrőt a mellékelt kefével könnyedén átöblítheti a csap alatt. Távolítsa el a csapot és a hulladéktartályt. Dobja ki az ételmaradékot, és tisztítsa meg szappanos vízzel. A műanyag ház könnyen tisztítható egy nedves ruhával. Szerelje vissza a csapot, a hulladéktartályt és a szűrőt, majd tárolja a gépet.
Jellemzők
- Kényelmes csap a gyümölcslé adagolásához
- Rozsdamentes acél szűrő a könnyű tisztítás érdekében
- Külön tartályok a pépnek és a gyümölcslének
- Viszonylag csendes gép 70dB
Termékleírások
- Nettó súly: 7 kg
- Hulladéktartály kapacitása: 5L
- Készülék méretei: Szélesség: 24 x 45 x magasság: 53 cm
- Betáplálási átmérő: Ø7,5cm
- Sebesség: 3000 és 7200RPM
- 230V / 50Hz / 1 fázis 500W
Tartalmazza a
- Tisztítókefe
+ Gyümölcsök és zöldségek számára egyaránt alkalmas
+ Biztonságos használat a tolónak köszönhetően
+ Kétféle sebesség áll rendelkezésre
- A szűrőt minden használat után ki kell tisztítani
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09366100 |
|---|---|
| Szélesség | 240 mm |
| Hosszúság | 450 mm |
| Magasság | 530 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8,5 kg |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783974665 |
| Vámtarifaszám | 8509400000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |

















