A HENDI Profi Line élelmiszer-aszaló teljes körű hőmérséklet- és időzítés-szabályozást kínál, csendes ventilátorral a levegő egyenletes keringetéséhez, így a tálcák forgatására nincs szükség a szárítási folyamat során. Tartós rozsdamentes acél kivitelével, tágas belső terével, amely 10 rácsot fogad, valamint átlátszó ajtajával megbízható és alacsony karbantartású választás a folyamatos és hatékony aszaláshoz.
Rozsdamentes acél ház.
Digitális kezelőpanel.
Az időzítő 30 perces időközönként akár 24 órára is állítható.
Hőmérséklet-szabályozás: 35°–75°C, 5°C-os lépésekben állítható.
A csendes ventilátor keringeti a meleg levegőt a kamrában, így egyenletes kiszáradást biztosít anélkül, hogy el kellene forgatni a tálcákat.
A készlet 10 db 395x380 mm-es rozsdamentes acél rácsot tartalmaz.
A rácsok egyenletes távolságra helyezkednek el, könnyen eltávolíthatók és tisztíthatók.
Az átlátszó ajtó lehetővé teszi a kezelő számára a kiszáradási folyamat megfigyelését.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 229026 |
|---|---|
| Szélesség | 550 mm |
| Hosszúság | 430 mm |
| Magasság | 416 mm |
| Anyag | PP (Polipropilén) |
| Nettó súly | 16,97 kg |
| Bruttó súly | 21,25 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369229026 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |
| Gyártó | Hendi |





