Ha hús-, hal- vagy zöldségételeit még ízletesebbé szeretné tenni, süsse őket grillsütőn. Így az íz és a vitaminok tovább megmaradnak. A grillsütő további előnye, hogy a termékek gyorsan megsülnek. Ez az elektromos sütőlap gyorsan felmelegszik. Ha pedig utána meg akarja tisztítani a készüléket, nem kell sokáig várnia, mert a grillserpenyő is gyorsan lehűl. Ez a professzionális sütőlap 6 mm-es sima sütőfelülettel rendelkezik. A nagy teherbírású hőelemnek köszönhetően ez a grillsütő alkalmas intenzív napi használatra, és az ételek egyenletesen sülnek meg.
Mindig a megfelelő hőmérsékleten
Mindig pontosan kiválaszthatja a sütni kívánt étel hőmérsékletét. Az egyszerű hőmérséklet-szabályozóval 50 és 300°C között állíthatja be a hőmérsékletet. A sütőlap hőmérsékletjelző lámpával is fel van szerelve. Amint a fény kialszik, máris elkezdheti a grillezést. A grillsütő a túlterhelés ellen is védett. A biztonság fontos a konyhában. A magas rozsdamentes acélból készült fröccsenésvédő megakadályozza az olajfröccsenést, és a grillsütő könnyen kezelhető. Csak meg kell nyomnia a gombot, olajjal megkenni a grillfelületet, és beállítani a kívánt hőmérsékletet.
Gyors és egyszerű tisztítás
A rozsdamentes acél háznak és a rozsdamentes acél zsírtálcának köszönhetően a tisztítás egyszerű. Először távolítsa el a durva törmeléket egy kefével vagy kaparóval. A makacs szennyeződéseket úgy tisztíthatja meg, hogy a készüléket 75 °C-ra melegíti, és a grillfelületre egy kis vizet önt. Ajánlott kesztyűt használni. Ezután egy nedves ruhával és némi enyhe tisztítószerrel törölje tisztára az összes alkatrészt. A gumilábaknak köszönhetően ez a professzionális grill szilárdan és stabilan áll használat közben.
Jellemzők
- Teljesen sima felület 6 mm-es grilllemezzel
- Rozsdamentes acél ház és csepegtető tálca
- Magas fröccsenésvédelemmel ellátva
- Állítható termosztát: 50°C és 300°C között
- Túlterhelés elleni védelem
Termékleírások
- Nettó súly: 23 kg
- Grillezőfelület: Szélesség: 55 x 35 cm
- A gép méretei: 1,5 m: Szélesség 56 x mélység 47 x magasság 25cm
- 230V/50Hz/1fázis 3000W
+ Robusztus grillsütő 55 cm-es grillezőfelülettel
+ Sima sütőlap a termékek egyenletes sütéséhez
+ Praktikus modell, amely kevés helyet foglal a munkalapon
+ Zsiradékgyűjtő tálcával felszerelt
+ Biztonságos munkavégzés a rozsdamentes acél fröccsenésvédőnek köszönhetően
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300065 |
|---|---|
| Szélesség | 560 mm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 2,3 kg |
| Bruttó súly | 26 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632120056 |
| Vámtarifaszám | 8516607000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |






