Ez az asztali tapas vitrin alkalmas mind az ételek bemutatására, mind pedig a válogatott tételek hűtésére. Az ívelt üvegablak és az elegáns fekete ház fényűző megjelenést kölcsönöz ennek a vitrinnek. Ezáltal kiválóan alkalmas a pulton való elhelyezésre, hogy a vendégek könnyen láthassák, mi van a kínálatban. Az asztali vitrin alkalmas a tapasok bemutatására, de a sushi ételek és haltermékek hűvösen tartására is. Ez a professzionális tapas vitrin GN tárolókkal kombinálva használható, és 5 x 1/3 GN tárolóval szállítják, használatra készen.
Speciális hűtőrendszer
A statikus hűtőrendszernek köszönhetően a termékek kellemesen hűvösek maradnak ebben az 52 literes asztali tapas-vitrinben. Ennek támogatására habosított elpárologtatóval rendelkezik, és a CFC-mentes R600a hűtőközeget használja. Az egyedi hűtési ciklus biztosítja, hogy a jégképződés csökkenjen a kijelzőben. A Dixell digitális hőmérséklet-szabályozással a hőmérséklet pontosan beállítható 0 és 12⁰C között. A vitrin belsejébe LED-világítást építettek be, hogy a termékek a legjobb megvilágításban kerüljenek bemutatásra. Végül, de nem utolsósorban, egy páralecsapódásgátló rendszert építettek ebbe a vitrinbe, amely négy állítható lábon is áll, így szinte bármilyen felületre elhelyezhető.
Egyszerűen csillogóan tisztává tehető
Az asztali vitrin tartalma folyamatosan változik, és mivel a vendéglátóhelyen kiemelkedő helyet foglal el, fontos, hogy tisztán tartsa. Nemcsak jobban néz ki, ha az üvegvitrin csillogóan tiszta, de higiénikus is, ha rendszeresen elmosogatja. Szerencsére ez egy könnyedén elvégezhető feladat, és nagyon kevés erőfeszítést igényel. Először is tisztítsa meg a belsejét egy meleg, nedves ruhával és egy kis enyhe mosószerrel. Igyekezzen nagyon kevés vizet használni a belsejében, hogy megakadályozza a későbbi kondenzáció és jégképződés kialakulását a vitrinben. A külsőt és az üvegablakot is ugyanígy tisztíthatja. A GN-tartályok kivehetők, és mosogatógépben tisztíthatók.
Jellemzők
- Kondenzációgátló rendszer
- Statikus hűtés
- LED-es világítás a belső oldalon
- Habosított párologtató
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentése érdekében
- Rozsdamentes acél ház és tartók
Termékleírások
- Nettó súly: 38,5 kg
- Méretek: Méret: W135,2 x D42 x H26,5cm
- Kapacitás: 52 liter, 5 x 1/3 GN tárolására alkalmas térrel
- 230V / 50Hz / 1 fázis 130W
Tartalmazza a
- 5 x 1/3 GN 4cm mélységű, 5 x 1/3 GN
+ Beépített LED világítás a belső oldalon
+ 5 x 1/3 GN tárolóedényt tartalmaz
+ Alkalmas sushi, tapas és egyéb kis termékek tárolására
- Rendszeresen tisztítani kell
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400865 |
|---|---|
| Szélesség | 1352 mm |
| Hosszúság | 420 mm |
| Magasság | 265 mm |
| GN méret | GN 1/3 |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 38.5 kg |
| Bruttó súly | 41 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276733 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 52 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





