Ezzel a professzionális bain marie-val fokozatosan készítheti el az ételeket vagy melegítheti fel azokat. Nem áll fenn a veszélye annak, hogy az ételek megégnek vagy elveszítik az ízüket. A bain marie nagyszerű megoldás az ételek melegen tartására nagyobb vendégseregek számára. A bain marie-ba helyezhet egy GN edényt vagy bármilyen edényt, amelybe az elkészítendő vagy felmelegítendő ételt teszi. A bain marie felmelegíti a vizet, és nem engedi, hogy 100ºC-nál melegebb legyen, így az ételek soha nem forrnak fel. Ez megakadályozza, hogy az ételek megégjenek vagy szétváljanak.
Könnyen használható
Ez a bain marie ideális csokoládé, szószok, tejtermékek és keverékek melegítésére. A gyönyörűen kidolgozott háznak és a varratmentes belső peremnek köszönhetően ez a professzionális bain marie biztonságosan használható. A lefolyócsapnak köszönhetően a bain marie tartálya könnyen kiüríthető. A termosztát 30 és 95ºC közötti hőmérséklet-tartományban állítható be. A visszajelző lámpák jelzik, ha a víz elérte a megfelelő hőmérsékletet. A bain marie maximum 15 cm magas GN tálcákkal használható. Ezt a konyhai készüléket 2 x 1/2 GN edénnyel és fedéllel (15cm) szállítjuk.
Könnyed tisztítás
A bain marie nemcsak nagyon könnyen használható, de tisztítása is egyszerű. Használat után kapcsolja ki a bain marie-t, és vegye ki a GN tálcákat. A GN tartályok mosogatógépben tisztíthatók. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a tartályban lévő víz még forró lehet. Nyissa ki a leeresztő csapot, és hagyja, hogy a víz kifolyjon. Nedves ruhával és enyhe mosószerrel tisztítsa meg a főzőüst belsejét és külsejét. Szárítsa meg egy puha ruhával, és a bain marie készen áll a következő használatra.
Tulajdonságok
- Rozsdamentes acélból készült
- Könnyen tisztítható
- Varratmentesen hegesztett
- Védett bekapcsológomb
- Tartalmaz egy leeresztő szelepet
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 8 kg
- Méretek: Méretek: Sz33,8 x D54 x H24,8cm
- Hőmérséklet-tartomány: 30-95ºC
- GN kapacitás: 2 x 1/2 GN
- 230V / 50Hz / 1 fázis 1200W
Tartalmazott
- 2 x 1/2 GN tartály és fedél (15 cm mély)
+ Lefolyócsappal együtt
+ Alkalmas GN tartályokkal való használatra
+ 2 x 1/2 GN tartály és fedél tartozik hozzá
- A tisztítás során óvatosan kell eljárni, mivel a víz még forró lehet
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300010 |
|---|---|
| Szélesség | 338 mm |
| Hosszúság | 540 mm |
| Magasság | 248 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121336 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








