Ezzel a professzionális bain marie-val fokozatosan készítheti el az ételeket vagy melegítheti fel azokat. A bain marie úgy működik, hogy a vizet felforrósítja anélkül, hogy felforralná. Ezután a készülékbe helyezheti a főzni vagy melegíteni kívánt ételeket tartalmazó GN-tartályokat vagy más edényeket. Mivel a készülék sosem forrósodik 100ºC-nál melegebbre, az ételek nem forrnak fel és nem égnek meg. Emellett megakadályozza, hogy az ételek szétváljanak, így nem áll fenn az ízek elvesztésének veszélye. A bain marie nagyszerű megoldás arra is, hogy nagy létszámú vendégseregek számára melegen tartsa az ételeket.
Elegáns kialakítás
Ez a bain marie ideális csokoládé, szószok, tejtermékek és keverékek melegítésére. A gyönyörűen kidolgozott háznak és a varratmentes belső peremnek köszönhetően ezzel a professzionális bain marie-val nagyon biztonságosan lehet dolgozni. A lefolyócsapnak köszönhetően a bain marie tartálya könnyen kiüríthető. A termosztát 30 és 95ºC közötti hőmérséklet-tartományt biztosít, és jelzőfényekkel rendelkezik, amelyek jelzik, ha a víz elérte a megfelelő hőmérsékletet. Ez a bain marie maximum 15 cm magas GN edényekkel használható. A készülék alapfelszereltségéhez nem tartozik GN edény vagy fedél, de ezek megvásárolhatók webshopunkon keresztül.
Könnyen tisztítható
A bain marie nemcsak nagyon könnyen használható, hanem könnyen tisztítható is. Használat után kapcsolja ki a bain marie-t, és vegye ki a GN tartályokat. A GN tartályok mosogatógépben is tisztíthatók. Fontos figyelembe venni, hogy a tartályban lévő víz még forró lehet. Nyissa ki a lefolyócsapot, és hagyja, hogy a víz egy megfelelő edénybe folyjon. Egy nedves ruhával és egy kis enyhe mosószerrel tisztítsa meg a bain marie belső és külső felületét. Szárítson meg mindent egy puha ruhával, és a bain marie készen áll a következő használatra.
Jellemzők
- Rozsdamentes acélból készült
- Könnyen tisztítható
- Varratmentesen hegesztett
- Védett bekapcsológomb
- Tartalmaz egy leeresztő szelepet
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 8 kg
- Méretek: Méretek: Sz33,8 x D54 x H24,8cm
- Hőmérséklet-tartomány: 30-95ºC
- GN kapacitás: 1 x 1/1 GN 15 cm mélységig
- 230V / 50Hz / 1 fázis 1200W
+ Könnyen tisztítható
+ Alkalmas GN tartályokkal való használatra
+ Professzionális bain marie praktikus lefolyócsappal
- A GN tartály és a fedél nem tartozéka az alapfelszereltségnek
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300004 |
|---|---|
| Szélesség | 338 mm |
| Hosszúság | 540 mm |
| Magasság | 248 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121312 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





