Az italok és rágcsálnivalók professzionális bemutatásához, ugyanakkor hűtve tartásához szüksége van erre a fényűző kivitelű, fekete italhűtőre. Kapacitása 323 liter, és három csuklós ajtóval rendelkezik a könnyű hozzáférés érdekében. Ezek dupla üvegezésűek, hogy a termékek tökéletesen hűvösek maradjanak, amíg szükség van rájuk. Minden ajtó zárral van ellátva, hogy a hűtőszekrény teljesen lezárható legyen. Minden ajtó mögött két állítható polc található, így az elrendezést az Ön igényeihez igazíthatja. Hogy az italhűtőben lévő termékeket még jobban bemutassa, beépített LED-világítással rendelkezik.
Speciális hűtőrendszer
Ennek a hűtőszekrénynek a belső falait alumínium védőréteggel borították, hogy megakadályozzák a hűtőrendszer sérülését. Ez a hűtőszekrény léghűtéses, és tartalmaz egy ventilátort, valamint egy speciális hűtési ciklust a jégképződés csökkentése érdekében. R600a hűtőközeget használ, amely CFC-mentes. A digitális hőmérsékletszabályozónak köszönhetően a hőmérsékletet 0 és 12°C közötti tartományban állíthatja be, míg a helyiség környezeti hőmérséklete 32°C-ig terjedhet. Ez a professzionális italhűtő állítható lábakkal rendelkezik, így bármilyen felületre stabilan elhelyezhető.
Könnyen tisztítható
A konyhai készülékek tisztításának gyors és egyszerű feladatnak kell lennie. Rendszeresen elvégezve meghosszabbíthatja a készülékek élettartamát. Ennél az italhűtőnél a polcok és a belső tér tisztítása gyors és egyszerű feladat. Először vegye ki a polcokat a hűtőszekrényből, és tisztítsa meg őket egy szivacs és forró, szappanos víz segítségével. Öblítse le jól, hogy eltávolítsa a szappanmaradványokat, majd szárítsa meg. A belső falak alumínium védőréteggel rendelkeznek, és könnyen letörölhetők egy nedves ruhával és enyhe mosószerrel.
Jellemzők
- Három csuklós ajtó dupla üvegezéssel
- Kompakt 32 mm-es védőszigetelés
- LED-es világítás belül
- Dixell digitális hőmérséklet-szabályozó
- Két állítható rozsdamentes acél polc ajtónként
- Alumíniummal bevont belső tér
Termékleírások
- Nettó súly: 120 kg
- Nettó kapacitás: 323 liter
- Szín: fekete
- Belső méretek: Sz128,6 x D37 x H62cm
- Külső méretek: Sz135 x D51,5 x H85cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 250W
+ Könnyen tisztítható
+ Három csuklós ajtó dupla üvegezéssel és ajtónként egy zárral
+ Pontos hőmérséklet-beállítás a digitális hőmérséklet-szabályozónak köszönhetően
- Csak 32°C környezeti hőmérsékletig használható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400910 |
|---|---|
| Szélesség | 1350 mm |
| Hosszúság | 515 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Bevont acél |
| Nettó súly | 120 kg |
| Bruttó súly | 130 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | F |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276122 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |







