Ez a kis botmixer 15 cm hosszú szárral és 12 cm-es behelyezési mélységgel rendelkezik. Ez alkalmassá teszi a professzionális konyhák és a fogyasztók számára egyaránt. Méretének köszönhetően könnyen használható, és tároláskor nem foglal túl sok helyet.
Pürésítés, habverés és őrlés
Ez a botmixer többfunkciós. Friss tésztaszószok vagy burgonya pürésítésére is használható anélkül, hogy darabokat hagyna maga után. Emellett alkalmas zöldségek, gyümölcsök vagy húsok kisebb darabokra darálására vagy tejszínhab felverésére is. Ez a mindenes minden konyhában igazi érték. A 12 cm-es rúdmélység a száron jól látható vonallal van jelölve. Ügyeljen arra, hogy ne dugja mélyebbre, mert nedvesség kerülhet a motorba és rövidzárlatot okozhat. Arra is ügyeljen, hogy a fogantyú ne legyen nedves.
Nyolc sebességfokozat
Ennek a botmixernek a nagy teljesítményű motorja 8 állítható sebességgel rendelkezik. A turmixgépen található plusz és mínusz gombokkal könnyen beállíthatja a sebességet. A digitális kijelzőn jól látható, hogy melyik sebesség van kiválasztva. A fogantyú oldalán található a be/kikapcsoló gomb. Nyomja meg ezt a gombot pürésítés, habverés vagy keverés közben, és a pengék elfordulnak. Amikor a gombot felengedi, a botmixer azonnal leáll.
Ergonomikus modell
A biztonságos munkavégzéshez elengedhetetlen, hogy a botmixert megfelelően tudja tartani. Ezért ez a botmixer ergonomikus fogantyúval rendelkezik, amely jól illeszkedik a kezébe. A fogantyú gumibevonatú, amely jó fogást biztosít a turmixgépen, és megakadályozza, hogy kicsússzon a kezéből. A motor műanyag házzal rendelkezik, szellőzőnyílásokkal a hő leadása érdekében. A motor termikus túlterhelés elleni védelemmel is rendelkezik.
A botmixer tisztítása
A botmixer alapos tisztítása minden használat után fontos, hogy a pengéken ne maradjanak ételmaradékok. Hagyja lehűlni a botmixer lábát, mivel használat közben felforrósodik. Töltsön meg egy tálat vízzel és enyhe tisztítószerrel, és helyezze a botmixer szárát a tálba. Ezután rövid időre kapcsolja be a turmixgépet; ez minden ételmaradékot leold a pengékről. Húzza ki a tápkábelt, és csavarja ki a tengelyt. Tisztítsa meg az alapot egy nedves ruhával, és szárítsa meg alaposan a rudat egy száraz ruhával. Legyen óvatos a készülék szárításakor, mivel a pengék nagyon élesek.
Tulajdonságok
- Termikus túlterhelés elleni védelem
- Rozsdamentes acélból és alumíniumból készült rúd
- Csúszásmentes fogantyú
- Nyolc állítható sebesség
- Digitális kijelző
Termékleírások
- Nettó súly: 1,28 kg
- Sebesség: 4,000 - 8,000 RPM
- A rúd behelyezési mélysége: 12cm
- Alap átmérő: ∅ 6cm
- Méretek készülék: Szélesség 41 x magasság 7 x magasság 7cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 220 Watt
+ Kompakt botmixer keveréshez, pépesítéshez, ütéshez és turmixoláshoz
+ Masszív és ergonomikus fogantyú
+ Különálló bot 12 cm-es mélységű dugóhúzóval
+ 8 sebességfokozat
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatóak
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08400100 |
|---|---|
| Szélesség | 410 mm |
| Hosszúság | 70 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Alumínium/Műanyag |
| Nettó súly | 1.28 kg |
| Bruttó súly | 1,54 kg |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783979097 |
| Vámtarifaszám | 8509400000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |










