Egy piaci vagy vásári sétához mindig hozzátartozik egy zacskó a legfinomabb churrosból. Most gyorsan és egyszerűen készíthet churrosokat ezzel a professzionális churros gofrisütővel. Pillanatok alatt 10 ízletesre sült churros lesz, amelyet azonnal felszolgálhat a vásárlóknak. Ráadásul a tészta és a kisült churros nem ragad a sütőtálcákra, mivel ezek alumíniumból készültek és tapadásmentes bevonattal vannak ellátva.
Kompakt méret
Ennek a gofrisütőnek a praktikus tulajdonsága a kompakt mérete. Könnyedén elhelyezheti az asztalon vagy a pulton, mivel nagyon kevés helyet foglal. A működtetése is egyszerű: csatlakoztassa, kapcsolja be a bekapcsológombot, és állítsa be a hőmérsékletet a termosztát segítségével. A hőmérsékletet 50-300°C között választhatja ki. Ez a készülék időzítővel is fel van szerelve, így nem kell álldogálnia és várnia, hogy a churros elkészüljön.
Könnyen tisztítható
Ez a gofrisütő professzionális tervezésű, rozsdamentes acélból készült csepegtető tálcával rendelkezik, amely könnyen eltávolítható. Így gyorsan és egyszerűen eltakaríthatja a kifolyt tésztát. A sütőtálca tisztításához használjon szivacsot, kefét vagy nedves ruhát egy kis mosószerrel. Mielőtt elkezdené a tisztítást, fontos, hogy először kapcsolja ki a készüléket, és húzza ki a konnektorból. Amint a tálcák felmelegedtek, és már nem érzed forrónak a tapintásukat, azonnal tisztára törölheted a tálcákat. A gofrisütő négy rozsdamentes acéllábbal rendelkezik az optimális stabilitás érdekében.
Tulajdonságok
- Robusztus és könnyen kezelhető
- Tapadásmentes bevonattal ellátott alumínium sütőtálca
- Változtatható termosztát 50-300°C
- Időzítővel és hőmérséklet-jelző lámpával felszerelve
- Rendkívül tartós konstrukció
Termékleírások
- Nettó súly: 11 kg
- A churros méretei: Méret: W215 x D20 x 16mm
- Készülék méretei: Szélesség 30 x magasság 38 x magasság 26cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,75 kW
- 230V / 50Hz / 1 fázis 1750W
+ Kivehető csepegtető tálca, így könnyen tisztítható
+ Termosztát, amely lehetővé teszi a hőmérséklet beállítását 50 és 300°C között
+ A sütőtálcák gyorsan felmelegednek és használat közben is melegek maradnak
- A sütőtálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374222 |
|---|---|
| Szélesség | 300 mm |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,1 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127963 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







