Ez a professzionális fánkkészítő nemcsak süteményes standon vagy kávézóban, hanem éttermekben, vásárokon vagy ételkocsin is használható. Kompakt mérete lehetővé teszi, hogy gyorsan és egyszerűen elkészítse a legfinomabb fánkokat bárhol.
Alumínium sütőtálca tapadásmentes bevonattal
Ez a vendéglátóipari készülék tapadásmentes bevonattal ellátott alumínium sütőtálcával rendelkezik. A sütőtálca gyorsan és egyenletesen melegszik fel a nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően. Emellett a hő jól vezeti a hőt, és a sütőtálca használat közben is meleg marad. A tartós kialakításnak köszönhetően ez a fánksütőgép ellenáll a hosszan tartó használatnak. Változtatható termosztáttal is fel van szerelve, amely 50 és 300⁰C közötti hőmérsékletet biztosít. A praktikus időzítő segítségével biztosíthatja, hogy fánkjai tökéletesen átsüljenek, és megakadályozhatja, hogy megégjenek. Amint a jelzőfény kialszik, a fánksütő elérte a megfelelő hőmérsékletet, és elkezdheti a fánkok készítését.
Kivehető csepegtető tálca
A fánkkészítő alatt egy praktikus csepegtető tálca található, amelyet a könnyű tisztítás érdekében kivehet. A sütőtálcát kefével, szivaccsal vagy nedves ruhával és némi meleg vízzel lehet tisztítani. Előbb azonban ki kell kapcsolnia a készüléket, és ki kell húznia a konnektorból. Várjon egy pillanatot, amíg a sütőtálca melegnek érződik, de már nem forró. Ezután mindent letörölhet. A készülék rozsdamentes acélból készült gumilábakon áll, így fánkkészítés közben stabil marad.
Jellemzők
- Alumínium sütőtepsi tapadásmentes bevonattal
- Változtatható termosztát 50 ° C-tól 300 ° C-ig
- Időzítővel felszerelt
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Csöpögtető tálcával felszerelve
- Stabil fogantyúval rendelkezik
- 4 rozsdamentes acél lábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 11 kg
- Méretek fánk: Ø 80 x 3cm
- Méretek eszköz: Sz38 x D31 x H27cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,75 kW
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 1750W
+ Kompakt méret a legfinomabb fánkok sütéséhez bárhol
+ A nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően a sütőlapok gyorsan felmelegednek
+ Időzítővel és szabályozható termosztáttal felszerelve
- A sütőlapok nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374010 |
|---|---|
| Szélesség | 380 mm |
| Hosszúság | 310 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,1 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127277 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








