A pultra szerelhető előkészítő hűtőszekrény ideális a napi intenzív használatra bármely professzionális konyhában. Hat 1/3 GN méretű tárolóedény helyezhető el benne, amelyek segítségével az alapanyagok megfelelő hőmérsékleten tarthatók, és egy pillanat alatt felhasználhatók. A pultra szerelhető előkészítő hűtőszekrény kiválóan alkalmas olyan feladatokra, mint a szendvicsek elkészítésének gyors feltöltése, a pizza feltétekkel való megtöltése vagy a saláták elkészítése. A GN tárolók és fedelek nem tartoznak a csomaghoz, de külön megrendelhetők webshopunkon keresztül.
Könnyen használható hőmérséklet-szabályozó
A vendéglátóipari konyhában a hűtőberendezések elengedhetetlenek ahhoz, hogy az ételek minél tovább frissek maradjanak. Az ebben az előkészítő hűtőszekrényben található digitális hőmérsékletszabályozónak köszönhetően egyszerűen beállíthatja a kívánt hőmérsékletet 0 és 10°C között, így a hozzávalók pontosan a megfelelő hőmérsékletre hűlnek. Ez a professzionális pultra szerelhető előkészítő hűtőszekrény legfeljebb 32°C-os környezeti hőmérsékleten biztonságosan használható. Ezenkívül statikusan hűtött. A hűtőegység falában lévő csövek a CFC-mentes R600a hűtőközeget használják. A jégképződés megakadályozása érdekében ez az előkészítő hűtőszekrény speciális hűtési ciklussal és beépített állandó párologtatóval rendelkezik.
Bármilyen felületen elhelyezhető
Amikor egy készülék könnyű használatáról van szó, egy dolog az, hogy nagyon könnyen kezelhető legyen. Ez a prémium kategóriás vendéglátóipari berendezés állítható lábakkal rendelkezik, így szinte bármilyen felületre elhelyezhető. Ott marad, szilárdan és stabilan, így anélkül használhatja, hogy aggódnia kellene a csúszás miatt. Az előkészítő hűtőszekrényt is nagyon könnyű tisztán tartani, ami minden professzionális konyhában fontos szempont. Mindössze egy puha kendőre és meleg szappanos vízre van szüksége, amellyel letörölheti az előkészítő hűtőszekrény házát.
Jellemzők
- Statikus hűtés
- Habosított párologtató
- Rozsdamentes acél ház
- Állítható lábakkal felszerelve
- Anti-kondenzációs rendszer
- Két keresztrúddal szállítva
- R600a hűtőközeg, CFC mentes
- GN tartályok és fedelek nélkül
- Digitális hőmérséklet-szabályozás (Dixell)
- Hőmérséklet-tartomány 0 és 10°C között
- Maximális környezeti hőmérséklet 32°C
- Kompakt, 5 cm-es védőszigetelés
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentése érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 40 kg
- Méretek: Méretek: W140 x D39,5 x H43,5cm
- Kapacitás: 1,5 m: GN tartályok: 6 x 1/3 GN tárolóedény
- 230V / 50Hz / 1 fázis 200W
+ Professzionális pultra szerelhető hűtőszekrény, amely ideális szendvicsek, pizzák és saláták elkészítéséhez
+ A termékek pontos hőmérsékleten kerülnek hűtésre
+ Az egyedülálló hűtési ciklusnak köszönhetően csökken a jégképződés
- GN tárolók és fedelek külön rendelhetők
- A statikus hűtés hőmérséklet-különbségeket okozhat
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400323 |
|---|---|
| Szélesség | 1400 mm |
| Hosszúság | 395 mm |
| Magasság | 435 mm |
| GN méret | GN 1/3 |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 40 kg |
| Bruttó súly | 55 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276306 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Kapacitás | 174 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |







