A professzionális konyhákban, ahol nagy főzőkapacitásra van szükség, ez a prémium kategóriás főzőedény tökéletesen megfelel. Ebben a serpenyőben a legkülönfélébb ételek széles skáláját főzheti, párolhatja és sütheti. Úgy tervezték, hogy hatékonyabbá tegye a főzést. Van például egy nagyméretű lefolyószelep a folyékony ételek lefolyásához, valamint nagyméretű vezérlőgombok és egy könnyen leolvasható nyomásmérő.
Indirekt fűtési rendszer
Ez a főzőedény elektromos árammal (400 V) működik. A belül lévő dupla fal vízzel tölthető, a hőforrás pedig közvetlenül a bogrács alatt található. Ennek eredményeképpen egy nagyon hatékony indirekt fűtési rendszert hoz létre. A biztonsági termosztát véd a túl alacsony vízszint ellen, hogy az ételek ne égjenek meg gyorsan. Ezáltal a bogrács tökéletes a folyékony ételekhez vagy olyan ételekhez, amelyeket vízben főz, például rizshez, burgonyához, húshoz és zöldségekhez. A kiegészítő szigetelőanyagnak köszönhetően a hőveszteség és az energiafogyasztás is minimálisra csökken.
Könnyen használható
A 191 kg-os súlyával nehéz főzőkészüléknek számít, mégis nagyon könnyen kezelhető. A kétrétegű fedélnek nagyméretű fogantyúja és ellensúlyozással ellátott nyitómechanizmusa van, így a nyitás és a zárás zökkenőmentes. A nyomásmérő a készülék tetején található, így a nyomás jól leolvasható. Az egyszerű használathoz hozzátartozik, hogy könnyen tisztítható. A belseje kerek és a rozsdamentes acélnak köszönhetően mindenhol simára van csiszolva. A főzőedénynek szüksége van egy praktikus leeresztő szelepre is, hogy a folyadékot gond nélkül eltávolíthassa. Ez nemcsak a főzővíz leengedéséhez hasznos, hanem a tisztítás során is nagyon praktikus.
Jellemzők
- Rozsdamentes acélból készült kerek főzőedény a gyors tisztítás érdekében
- Extra szigeteléssel a teljes bogrács felett a minimális energiaköltségek érdekében
- Indirekt fűtési rendszer telített gőzzel 110°C-ig terjedő telített gőzzel
- Nyomáscsökkentő szelep megakadályozza a túlnyomást
- Jól leolvasható nyomásmérő
- Energiaszabályozás vezérlőgomb segítségével
- Lefolyószeleppel felszerelve az ételek könnyű eltávolításához
- Külső szelepet tartalmaz a felesleges levegő eltávolításához
- Tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 191 kg
- Nettó kapacitás: 250 liter
- Készülék méretei: Méretek: W100 x D110 x H85cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 27,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 27000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
Megjegyzés: A képen látható termék némileg eltérhet a tényleges modelltől
+ Prémium elektromos főzőedény nagy mennyiségű ételek készítéséhez
+ Alkalmas professzionális vendéglátóipari konyhákhoz
+ Indirekt fűtési rendszer közvetlenül a serpenyő alatt lévő hőforrással
+ Praktikus, nagyméretű leeresztő szelep
+ Rozsdamentes acélból készült kerek főzőedény, így könnyen tisztítható
- Tápáram (400V) szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398722 |
|---|---|
| Szélesség | 1000 mm |
| Hosszúság | 1100 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,91 kg |
| Bruttó súly | 235 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632129431 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Kapacitás | 250 liter |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |

