Az olyan professzionális konyhákban, ahol nagy főzőkapacitásra van szükség, ez a prémium kategóriás főzőedény jól megállja a helyét. Ebben az edényben a legkülönfélébb ételek széles skáláját főzheti, párolhatja és sütheti. Úgy tervezték, hogy hatékonyabbá tegye a főzést. Van például egy nagy leeresztő szelep a folyékony ételek lefolyásához, valamint nagy kezelőgombok és egy könnyen leolvasható nyomásmérő.
Indirekt fűtési rendszer
Ez a főzőedény elektromos árammal működik (400 V). A belső dupla falát vízzel lehet megtölteni, a hőforrás pedig közvetlenül a főzőedény alatt található. Ennek eredményeképpen egy nagyon hatékony indirekt fűtési rendszer jön létre. A biztonsági termosztát véd a túl alacsony vízszint ellen, így az ételek nem égnek meg gyorsan. Ezáltal a főzőedény tökéletes a folyékony ételekhez vagy a vízben főzött ételekhez, például rizshez, burgonyához, húshoz és zöldséghez. A kiegészítő szigetelőanyagnak köszönhetően a hőveszteség és az energiafogyasztás is minimálisra csökken.
Könnyen használható
A 405 kg-os súlyával nehéz főzőkészüléknek számít, mégis nagyon könnyen kezelhető. A kétrétegű fedél nagy fogantyúval és ellensúlyozással ellátott nyitómechanizmussal rendelkezik, így a nyitás és a zárás zökkenőmentes. A nyomásmérő a készülék tetején található, így a nyomás jól leolvasható. A könnyű használathoz hozzátartozik az is, hogy könnyen tisztítható. A belseje kerek és a rozsdamentes acélnak köszönhetően mindenhol sima felületű. A főzőedénynek szüksége van egy praktikus leeresztő szelepre is, hogy a folyadékot gond nélkül eltávolíthassa. Ez nem csak a főzővíz leengedéséhez hasznos, hanem a tisztítás során is nagyon praktikus.
Jellemzők
- Rozsdamentes acélból készült kerek főzőedény a gyors tisztítás érdekében
- Extra szigeteléssel a teljes bogrács felett a minimális energiaköltségek érdekében
- Indirekt fűtési rendszer telített gőzzel 110°C-ig terjedő telített gőzzel
- Nyomáscsökkentő szelep megakadályozza a túlnyomást
- Jól leolvasható nyomásmérő
- Energiaszabályozás vezérlőgomb segítségével
- Lefolyószeleppel felszerelve az ételek könnyű eltávolításához
- Külső szelepet tartalmaz a felesleges levegő eltávolításához
- Tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 178,4 kg
- Nettó kapacitás: 420 liter
- Készülék méretei: Sz110 x D123,5 x H102cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 36,0 kW
- Teljesítmény: 420V / 50Hz / 3 fázis 36000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
Megjegyzés: A képen látható termék némileg eltérhet a tényleges modelltől
+ Prémium gázfőző serpenyő nagy mennyiségű ételek készítéséhez + Alkalmas professzionális vendéglátóipari konyhákhoz + Közvetett fűtési rendszer közvetlenül a serpenyő alatt lévő hőforrással + Praktikus, nagyméretű leeresztő szelep + Rozsdamentes acélból készült kerek főzőedény, így könnyen tisztítható - Áram (400V) szükséges hozzá
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398714 |
|---|---|
| Szélesség | 1100 mm |
| Hosszúság | 1235 mm |
| Magasság | 1020 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 178.4 kg |
| Bruttó súly | 208 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632129394 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Kapacitás | 400 liter |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


