Ez a 700-as sorozatunkból származó robusztus forró vízforraló azt sugározza, hogy készen áll a nagy feladatra. Főzés, sütés vagy párolás nagy mennyiségben; ez az erőmű 50 literes gázüzemű forralóedényének köszönhetően könnyedén elvégzi a munkát. Nagyon könnyen kezelhető, és az extra stabilitás érdekében stabil, állítható lábakkal van felszerelve
Közvetlen fűtési rendszer
Ez a bogrács gázzal működik, és a fojtószelepek elektronikusan vezéreltek, akárcsak a gyújtásrendszer. A mikroperforált égők rozsdamentes acélból készültek és lángvédelemmel vannak ellátva. Ez egy közvetlen fűtési rendszer, a hőforrás közvetlenül a bogrács alatt található. Ezáltal a bogrács tökéletes a vízben főzhető ételekhez, például húshoz, zöldséghez, rizshez és burgonyához. A főzőedényt kiegészítő szigetelőanyagnak köszönhetően a hőveszteség és az energiafogyasztás minimálisra csökken.
Könnyen használható
A 67 kg-os súlyával ez a bogrács egy nagyméretű főzőeszköz, mégis nagyon könnyen kezelhető. A főzőedény kétrétegű fedele nagyméretű fogantyúval és ellensúlyozással ellátott nyitómechanizmussal rendelkezik, így a nyitás és a zárás nagyon zökkenőmentes. A könnyű használathoz az is hozzátartozik, hogy a készülék könnyen tisztítható. A főzőedény belső része kerek, és a rozsdamentes acélból készült kivitelnek köszönhetően sima felületű. Ezáltal nagyon könnyen tisztítható. Egy főzőedény nem teljes egy praktikus leeresztő szelep nélkül. Ez nemcsak a főzővíz leengedésekor szükséges, hanem természetesen a tisztítás során is nagyon praktikus.
Termékleírások
- Nettó súly: 67 kg
- Méretek: Méretek: W80 x D70 x H85cm
- Nettó kapacitás: 50 liter
- Teljes gázteljesítmény: 11,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán/bután)
Megjegyzés: A képen látható termék némileg eltérhet a tényleges modelltől
+ Nagy teherbírású főzőedény nagy mennyiségek főzéséhez
+ Ideális nagy, professzionális vendéglátóipari konyhákhoz
+ Közvetlen fűtési rendszer a hőforrással közvetlenül a kazán alatt
+ Kényelmes, nagyméretű leeresztő szelep a főzővíz leengedéséhez
+ Rozsdamentes acélból készült kerek főzőedény, így könnyen tisztítható
- Gázcsatlakozás szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398060 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 67 kg |
| Bruttó súly | 67 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123491 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Kapacitás | 50 liter |
| Tápegység | 230V/Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





