A fritőz indukciós fűtésének köszönhetően a hőmérséklet pontosan szabályozható. A megfelelő hőmérséklet beállításához minden 8 literes fritőzben 11 különböző beállítás közül választhat 60°C és 190°C közötti hőmérsékletet. A hatékony hőátadás biztosítja, hogy az olaj pontosan a megfelelő hőmérsékleten maradjon, így nemcsak otthon, hanem egy profi konyhában is megsütheti a legfinomabb finomságokat. A dupla fritőz felhasználóbarát érintőképernyővel és LED kijelzővel rendelkezik. Az indukciós fritőz időzítője 0 és 120 perc között állítható.
Leeresztőcsap a gyors olajcseréhez
A leeresztő csap segítségével gyorsan és biztonságosan leengedheti a régi olajat a fritőzből. Ehhez helyezzen egy edényt a csap alá. Nyissa meg a csapot, és hagyja, hogy az összes olaj kifolyjon. Ezután zárja el a csapot, és a régi olajat dobja a megfelelő hulladékgyűjtőbe. Ezen a professzionális fritőzön egy hangjelző is található, amely jelzi, ha nincs vagy túl kevés olaj van a tartályban. További biztonsági funkció az elektromos túlmelegedés elleni védelem.
Robusztus rozsdamentes acél ház
Mind a külső burkolat, mind az összes kivehető alkatrész rozsdamentes acélból készült. A sima rozsdamentes acélfelület nagyon egyszerűvé teszi a tisztítást. Törölje le a tartályról a maradékot egy papírtörlővel, miután a csap segítségével leengedte a tartályt. Az alkatrészeket nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg. A tisztítás után szárítsa meg az összes alkatrészt egy puha ruhával.
Jellemzők
- Kiváló minőségű indukciós sütő otthoni és professzionális használatra
- Az időzítő 0-120 perc között állítható be
- Hőmérséklet-tartomány 60 - 190 ° C
- A hőmérséklet 11 fokozatban állítható
- Elektromos túlmelegedés elleni védelemmel ellátott
- Könnyen tisztítható és sima felületű
Termékleírások
- Tartály kapacitása: 2 x 10,5 liter
- Nettó súly: 23,4 kg
- Kosár méretei: Szélesség 18,5 x magasság 22,5 x magasság 13,5cm
- A gép méretei: Szélesség 58 x mélység 50 x magasság 41cm
- Minimális olajtartalom: 2 x 6L
- Maximális olajtérfogat: 2 x 8L
- Kapacitás sültkrumpli: 2 x 1,3 kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 3500W
+ Könnyen kezelhető érintőkijelző LED kijelzővel
+ Nagy pontosságú hőmérséklet-szabályozás
+ Hangjelzés az olaj utántöltésének időpontjára
- A levehető alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09371095 |
|---|---|
| Szélesség | 580 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Magasság | 410 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 23.4 kg |
| Bruttó súly | 25 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126539 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |












