Ezzel a kiváló minőségű indukciós mélysütővel a legfinomabb sült krumplit és más snackeket sütheti otthon és a professzionális konyhában. A mélysütő 8 literes kapacitással és érintőképernyős panellel rendelkezik, amely nagyon egyszerűvé teszi a kezelést. A LED kijelzőn látható a hőmérséklet, amely 11 különböző beállítással rendelkezik. A hőmérsékletet 60°C és 190°C között választhatja ki. Ez az indukciós mélysütő időzítővel is rendelkezik, amely 0 és 120 perc között állítható.
Biztonságos sütés
Az olaj cseréje nem jelent gondot a leeresztő csapnak köszönhetően. Helyezzen egy tálat a csap alá, és nyissa ki, hagyja, hogy az olaj lefolyjon. Amint az összes olaj a tálban van, zárja el a csapot, és dobja ki a régi olajat. Ez a professzionális mélysütő olyan rendszerrel rendelkezik, amely hangjelzéssel jelzi, ha az olajtartályt fel kell tölteni vagy újra kell tölteni. Így soha nem fog túl kevés olajban sütni. A túlmelegedés megelőzése érdekében a mélysütő elektromos túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva.
Gyors tisztítás
A robusztus és tartós rozsdamentes acél ház a sima felületének köszönhetően könnyen tisztítható. Miután a praktikus leeresztőcsapon keresztül eltávolította a régi olajat, a maradék maradékot papírtörlővel törölje le a tartályról. Az alapos tisztításhoz vegye ki az összes levehető alkatrészt, és használjon nedves ruhát és enyhe tisztítószert. Az alkatrészek meleg, szappanos vízzel is tisztíthatók. Fontos, hogy tisztítás után a fritőzt puha ruhával szárítsa meg.
Jellemzők
- Robusztus és tartós rozsdamentes acél ház
- Könnyen kezelhető érintőképernyővel, LED kijelzővel és időzítővel
- A hőmérséklet 11 fokozatban állítható
- Elektromos túlmelegedés elleni védelemmel ellátott
- Könnyen tisztítható és sima felületű
- Luxus egyszemélyes indukciós fritőz lefolyócsappal
Termékleírások
- Nettó súly: 13,7 kg
- Tartály kapacitása: 1 x 10,5 liter
- Kosár méretei: Szélesség 18,5 x magasság 22,5 x magasság 13,5cm
- A gép méretei: Szélesség 29 x mélység 50 x magasság 41cm
- Kapacitás sültkrumpli: 1,3Kg
- Minimális olajtartalom: 6L
- Maximális olajtérfogat: 8L
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 3500W
+ Praktikus leeresztőcsap a biztonságos olajcseréhez
+ Felhasználóbarát érintésvezérlés LED kijelzővel
+ Időzítővel felszerelt
- A rozsdamentes acél alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09371090 |
|---|---|
| Szélesség | 290 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Magasság | 410 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 13.7 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126522 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |












