Fritőz XL leeresztő csappal HENDI GOLIATH – páratlan teljesítményre tervezve. A 10 200 W-os, jelentős 10 literes űrtartalommal és extra erős fűtőelemmel rendelkező sütő körülbelül 3 perc alatt hatékonyan készít el akár 1 kg sült burgonyát, így a kapacitástartományában a legnagyobb erőművé vált.
Nagy olajsűtő, amely kapacitástartományában a legnagyobb teljesítményt nyújtja a piacon – a HENDI GOLIATH teljesítménye 10 200 W.
A rendkívül hatékony, extra erős fűtőelemnek köszönhetően körülbelül 3 perc alatt akár 1 kg sült burgonyát is elkészít.
Nagyon gyors olajmelegítés: körülbelül 5 perc (a környezeti feltételektől függően).
A ház, a tartály és a fedél rozsdamentes acélból készült, amely ellenáll a magas hőmérsékleteknek.
A nagy kapacitású, 10 literes tartály alja V betűvel van formázva – még hatékonyabb „hideg” zóna, amely javítja a sütő teljesítményét.
A készlet egy nagyon erős, nikkelezett huzalból készült fritőzkosarat tartalmaz, melynek méretei: 290x200x(H)142 mm. A kosár hosszú, nem fűtött fogantyúval van felszerelve – 162 mm.
A sütőkosár kamrába való biztonságos behelyezéséhez szükséges tartó.
Kiváló minőségű termosztát a német EGO gyártótól, a fűtőelem működését jelző vezérlőfénnyel.
Kivehető vezérlőegység és fűtőelem, beépített védelemmel, amely a készülék felemelésekor kikapcsolja a készüléket.
A hőmérséklet a következő tartományban állítható: 50 °C és 190 °C között.
Dombornyomott min. és max. olajszintjelzők a kamrában.
Engedje le a csapot az olajtartály egyszerű kiürítéséhez.
Túlmelegedés elleni védelem visszaállítható hőbiztosítékkal.
MEGJEGYZÉS: Villanyszerelő általi telepítés szükséges – a készülék dugalj nélkül kerül szállításra.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 209431 |
|---|---|
| Szélesség | 585 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Magasság | 392 mm |
| Anyag | 18/0 Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 11,29 kg |
| Bruttó súly | 13,78 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369209431 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |





