Az elektromos sütés ezzel a dupla mélysütővel lehetővé teszi, hogy kétszer annyi snacket süssön a két 11 literes tartályban. A várakozás a múlté, mivel egyszerre készíthet egy adag sült krumplit és más snackeket. A precíziós termosztátnak köszönhetően mindkét fritőz hőmérséklete külön-külön beállítható, 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet választva. A fritőz narancssárga jelzőfénnyel is rendelkezik. Amikor a lámpa kialszik, az olaj elérte a kívánt hőmérsékletet, és az ételek hozzáadhatók.
Ritkábban kell olajat cserélni
A sütőolaj cseréje időigényes munka lehet. Ennek a mélysütőnek a hidegzónájának köszönhetően az olaj hosszabb ideig marad tisztább, és ritkábban kell cserélni. Ennek oka, hogy a fűtőelem kissé az alja fölé lóg, így az alatta lévő olaj kevésbé forrósodik fel. Az aljára hulló morzsák kevésbé gyorsan égnek le, és az olaj frissebb marad. Ez a professzionális mélysütő emellett levehető fedéllel és hőálló fogantyúval rendelkezik. A gumilábak azt is biztosítják, hogy a mélysütő ne mozduljon el használat közben.
Tisztítás vízzel és kefével
A mélysütőgép teljes egészében rozsdamentes acélból készült, és nagyon szépen kidolgozott, lekerekített sarkokkal. Ez nagyban megkönnyíti a készülék tisztítását. Mielőtt hozzákezdene, húzza ki a dugót a konnektorból. Vegye ki a fritőz alkatrészeit egyenként. Ha sok az olaj- és zsírmaradvány, akkor hagyja az alkatrészeket forró, szappanos vízben áztatni. Az áztatás után gyengéd kefével és meleg, szappanos vízzel tisztítson meg mindent rendesen
Jellemzők
- 50 °C és 200 °C közötti termosztát
- Különálló fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós konstrukció és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 16,5 kg
- Kosár méretei: Szélesség: 20 x 26 x magasság: 11 cm
- Gépi méretek: Szélesség 57 x mélység 47,5 x magasság 35 cm
- A fűtőelemek teljesítménye: 1,5 m: 3,0 + 3,0kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 6,0kW
- Kapacitás sütők: 2 x 1,4kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2 x 3000W
+ Precíziós hőmérséklet-szabályozás minden egyes mélysütőhöz
+ A hideg zóna miatt ritkábban kell cserélni a sütőolajat
+ Teljesen rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztítható
- A levehető alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365227 |
|---|---|
| Szélesség | 570 mm |
| Hosszúság | 475 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 16.5 kg |
| Bruttó súly | 17 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340246 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








