Ezzel az elektromos fritőzzel pillanatok alatt megsütheti a különböző típusú ételeket. A 10 literes olajkapacitással akár 0,9 kg sült krumpli is tökéletesen ropogósra sülhet egy menetben. A kényelmes lefolyócsapnak köszönhetően a régi sütőolajat is gond nélkül cserélheti, a kis rács pedig gondoskodik arról, hogy a morzsák ne dugítsák el a lefolyót. Olajcsere esetén egyszerűen helyezzen egy tálat a csap alá, és nyissa ki, amíg az összes olaj ki nem folyik a fritőzből. Ezután zárja el ismét a csapot, és az olajat a megfelelő hulladékgyűjtő edénybe dobja.
A hőmérséklet pontos beállítása
Ez a professzionális fritőz rendelkezik egy hideg zónával is, ahol a fűtőelem közvetlenül az alja felett helyezkedik el. A fűtőelem alatti olaj kevésbé melegszik fel, így a morzsák kevésbé égnek meg. Ennek az innovatív hidegzónának köszönhetően a sütőolaj tovább marad friss. A könnyen kezelhető termosztáttal pontosan beállíthatja az 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet. Ezután csak várjon, amíg a narancssárga jelzőfény kialszik, és az olaj pontosan a megfelelő hőmérsékleten van. A fritőz levehető fedéllel is rendelkezik, hogy megakadályozza az olaj kifröccsenését. Annak érdekében, hogy a fritőz ne mozduljon el használat közben, gumilábakkal is fel van szerelve.
Tisztítás vízzel és kefével
A rozsdamentes acél ház, a fritőz és a kosár könnyen tisztítható. Először vegye ki az összes alkatrészt a mélysütőből. Ezután áztassa az alkatrészeket forró, szappanos vízbe, hogy eltávolítsa az olaj és a maradékok nagy részét. Ezután kefével és meleg, szappanos vízzel gyengéden tisztítsa meg őket. A ház nedves ruhával tisztítható.
Jellemzők
- Termosztát 50 °C és 200 °C között
- Védett fűtőelemek
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 8,3 kg
- Kosár méretei: Szélesség 19 x mélység 21 x magasság 9,5 cm
- Gépi méretek: Szélesség 28 x mélység 50 x magasság 35cm
- A fűtőelemek teljesítménye; 3,0 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 3,0kW
- Kapacitás sültek: 0,9kg
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 3000W
+ Kényelmes leeresztőcsap a gyors olajcseréhez
+ A hideg zónának köszönhetően ritkábban kell olajat cserélni
+ Könnyen tisztítható a kivehető részeknek köszönhetően
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365228 |
|---|---|
| Szélesség | 280 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 8.3 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340253 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









