Ez a nem kevesebb, mint 30 literes kapacitású mélysütő szívesen látott kiegészítője minden pékségnek, halas üzletnek, sültkrumpli üzletnek és egyéb vendéglátóipari létesítménynek. Egyszerre nagy adag friss halat, sült krumplit, tavaszi tekercset és egyéb snackeket süthet könnyedén. A fritőz két fűtőelemmel rendelkezik, amelyeket a precíziós termosztáttal szabályozhat. Egyszerűen válassza ki az 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet. A narancssárga jelzőfény jelzi, ha az olaj elérte a megfelelő hőmérsékletet, és a termékek megsüthetők. Ez a fritőz 400 V-os tápfeszültséggel működik.
Olajcsere a leeresztő csap segítségével
A maximum 30 literes olajkapacitásnál a praktikus leeresztőcsap nélkülözhetetlen lehet. Ezzel a professzionális mélysütővel egyszerűen kicserélheti az olajat, ha egy nagy edényt helyez a csap alá és kinyitja azt. Amint a fritőz kiürült, zárja el a csapot, és a régi olajat dobja el egy erre a célra szolgáló hulladékgyűjtő edénybe. A magas hőmérsékleten végzett munka során a biztonság alapvető fontosságú. Ezért ez a fritőz levehető fedéllel van ellátva az olajfröccsenések elkerülése érdekében. A készülék túlterhelés elleni védelemmel is fel van szerelve. A hideg zónának köszönhetően a sütőolajat nem kell olyan gyakran cserélni. Ebben a rendszerben a fűtőelemek közvetlenül az alja felett helyezkednek el, az olaj pedig alatta hidegebb marad. Ez megakadályozza, hogy a morzsák gyorsan megégjenek, és az olaj hosszabb ideig frissebb marad.
Egyszerű tisztítás szappannal és vízzel
A rozsdamentes acél háznak köszönhetően ez az extra nagyméretű fritőz könnyen tisztítható. A régi olaj eltávolítása után a tálat egy papírtörlővel törölje tisztára. Az alkatrészek mind kivehetők, és gyengéd kefével és meleg, szappanos vízzel tisztíthatók. A külsejét nedves ruhával törölje át. Tisztítás után szárítsa meg egy puha ruhával.
Jellemzők
- Lefolyószeleppel felszerelve
- Teljes egészében rozsdamentes acélból készült
- Tartály űrtartalma: 1 x 38,5 liter
- Állítható termosztát: 50°C és 200°C között
- Védett fűtőelemek
- Túlterhelés elleni védelem
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 19,4 kg
- Kosár méretei: Szélesség 48 x mélység 28,5 x magasság 15cm
- A gép méretei: Szélesség 60,6 x mélység 57,5 x magasság 40,7 cm
- Minimális olajtartalom: 17 liter
- Maximális olajtérfogat: 30 l
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 6000W
+ Ideális nagy adagok mélysütéséhez
+ Gyors és egyszerű olajcsere a leeresztő csap segítségével
+ Könnyen tisztítható kefével és forró vízzel
- A levehető alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365021 |
|---|---|
| Szélesség | 606 mm |
| Hosszúság | 575 mm |
| Magasság | 407 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 19.4 kg |
| Bruttó súly | 25 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124238 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |










