Ez a fényűző kivitelű, 4 literes kapacitású mélysütő ideális zöldségek, sült krumpli, hal és egyéb rágcsálnivalók sütéséhez. Mind az otthoni, mind a professzionális konyhában jól használható. Kompakt asztali modell, amely bármely pulton vagy asztalon elhelyezhető. A gumilábaknak köszönhetően a fritőz nem mozdul el használat közben, és szilárdan a helyén marad. A termosztát segítségével pontosan beállíthatja a hőmérsékletet 0°C és 190°C közötti tartományban, így a termékek tökéletesen ropogósan és ropogósan kerülnek ki a serpenyőből.
A levehető fedél megakadályozza az olajfröccsenést
A biztonságos munkavégzés minden konyhában fontos. Ezért van ennek a fritőznek levehető fedele. Használja sütés közben, hogy megakadályozza az olaj kifröccsenését. A fedél és a sütőkosár fogantyúi hőállóak és biztonságosan használhatók. A mélysütő túlterhelés elleni védelemmel is rendelkezik, és hideg zónával van felszerelve. Ez azt jelenti, hogy a védett fűtőelem körülbelül 2 cm-rel a fritőz alja fölött van felfüggesztve. A fűtőelem alatti olaj hűvösebb, így a morzsák kevésbé égnek meg. Ezáltal az olaj tovább marad friss.
Könnyű tisztítás
A higiénia alapvető fontosságú az ételkészítés során. Mivel ez a fritőz rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik, a tisztítás egyszerű. A külsejéhez egy nedves ruhára van szüksége a tisztára törléshez. A kivehető részek kivehetők a fritőzből, és meleg, szappanos vízben áztathatók. Egy kefével mindent alaposan tisztítson meg. A tisztítás után szárítsa meg az alkatrészeket egy puha ruhával.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acélból készült
- Állítható termosztát: 0°C és 190°C között
- Védett fűtőelemek
- Túlterhelés elleni védelem
- Levehető fedél és tartály
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- Kosár méretei: Sz16 x D22 x H12,5cm
+ Deluxe elektromos fritőz otthoni és professzionális használatra
+ Ideális asztali modell a pulton vagy asztalon történő elhelyezéshez
+ A hőmérséklet könnyen beállítható 0°C és 185°C között
+ A hidegzónának köszönhetően tovább használhatja az olajat
- Az alkatrészek és tartozékok nem mosogatógépben moshatók
- Nem alkalmas nagy mennyiségek sütésére
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300410 |
|---|---|
| Szélesség | 270 mm |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 5.58 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276979 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |










