Ez a rozsdamentes acélból készült, egyetlen serpenyővel rendelkező fritőz alkalmas sült krumpli és más snackek sütésére és mélysütésére. A kivehető 10 literes tálban 6 liter olaj fér el 1,2 kg sült krumplihoz. Az elektromos fritőz levehető fedéllel és négy gumilábbal rendelkezik, így nagyon stabil. Az állítható termosztáttal beállíthatja a megfelelő hőmérsékletet a ropogós sült krumplik és snackek készítéséhez. A hőmérséklet 0°C és 200°C között állítható.
Ritkábban cserélje az olajat
Ez a mélysütő hideg zónával is rendelkezik. Ennek előnye, hogy az olaj tovább marad friss. Ez egészségesebbé teszi a mélysütést, de az olajat ritkábban kell cserélni. A hideg zónával rendelkező mélysütőkben a védett fűtőelem az olajban kb. 2 cm-rel az alja felett van felfüggesztve, így a fűtőelem alatt lévő olaj sokkal hidegebb marad. Ennek eredményeképpen az aljára süllyedő morzsák kevésbé gyorsan égnek meg, és a mélysütőzsír hosszabb ideig marad meg jobban. A biztonság a sütés során alapvető fontosságú a vendéglátóipari konyhában. Sütés közben tehát mindig használja a fedelet, és a mélysütőt stabil és szilárd felületre, asztalmagasságban helyezze. Ezenkívül ez a mélysütő túlterhelés elleni védelemmel van ellátva.
Könnyen tisztítható
A mélysütő rendszeres tisztítása fontos az olaj frissen tartása és a higiénia szempontjából. Ez a mélysütő rozsdamentes acélból készült, és sima felületű, hogy megkönnyítse a tisztítást. A készülék külseje nedves ruhával tisztítható. A mélysütő belsejében lévő összes alkatrész eltávolítható a jobb tisztítás megkönnyítése érdekében. Az alkatrészeket kefével, meleg vízzel és enyhe szappannal tisztítsa meg.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acélból készült
- Tartalmaz egy hideg zónát
- Állítható termosztát: 0°C és 200°C között
- Védett fűtőelemek
- Levehető fedél és tartály
- Négy gumilábon áll
Termékleírások
- A kosár méretei: Szélesség: 20 x 22 x magasság: 11 cm
+ Könnyen beállítható a megfelelő hőmérséklet a ropogós sült krumplihoz és más előételekhez
+ A hidegzónának köszönhetően nem kell olyan gyakran cserélni az olajat
+ Túlterhelés elleni védelemmel ellátott az extra biztonságos sütés érdekében
- Az alkatrészek és tartozékok nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09364950 |
|---|---|
| Szélesség | 280 mm |
| Hosszúság | 440 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 5 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124863 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









