Ezzel a robusztus gofrisütővel gyorsan és egyszerűen készíthet egyszerre két belga gofrit. Mivel a gofrisütő forgatható, a gofri egyenletesen aranybarnára sül. Ez a professzionális gofrisütő minden cukrászdának, kávézónak vagy étteremnek nagy értéke. A tapadásmentes bevonattal ellátott alumínium tálca jó hővezetést biztosít. Ennek további előnye, hogy a tálca gyorsan felmelegszik és használat közben is meleg marad.
Klasszikus forgó gofrisütő
Tartós kialakításának köszönhetően ez a gofrisütő hosszú élettartammal rendelkezik. Változtatható termosztáttal is rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy 50 és 300ºC között állítsa be a hőmérsékletet. Ez egy felhasználóbarát készülék, könnyen leolvasható digitális kijelzővel. A gofrisütő masszív fogantyúval is rendelkezik. Amint a jelzőfény megszűnik villogni, a gofrisütő elérte a megfelelő hőmérsékletet, és a gofri elkészíthető. A gofrisütővas időzítővel is rendelkezik, amely 0 és 10 perc között állítható. A riasztó jelzi, ha a gofri elkészült.
Könnyen tisztítható
A gofrisütő nemcsak könnyen használható, hanem gyorsan és egyszerűen tisztítható is. Mielőtt elkezdené a tisztítást, kapcsolja ki a készüléket és húzza ki a konnektorból. Miután a tálcák kihűltek, de még mindig melegek, kefével, szivaccsal vagy nedves ruhával és meleg vízzel törölje őket tisztára. Ne használjon súrolószivacsot, mert az megkarcolhatja a tapadásmentes bevonatot. A készülék négy rozsdamentes acéllábon áll, így használat közben stabil marad.
Jellemzők
- Alumínium sütőedény tapadásmentes bevonattal
- Változtatható termosztát 50 ° C-tól 300 ° C-ig
- 0-10 perces időzítővel és riasztással ellátott időzítővel felszerelt
- Digitális kijelző
- Hőmérséklet jelzőfény
- A gofrisütő forgatható
- Stabil fogantyú
Termékleírások
- Nettó súly: 12 kg
- Gofri mérete: 1,5 cm: Méret: B95 x D165 x H18mm
- Készülék méretei: B60,5 x D34,5 x H29cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,2 kW
- 230V/50Hz/1fázis 1200W
+ Forgatható, hogy a gofri egyenletesen aranybarnára süljön
+ Mindig a megfelelő hőmérséklet a szabályozható termosztátnak köszönhetően
+ Időzítővel és riasztóval felszerelt
- A tálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374180 |
|---|---|
| Szélesség | 605 mm |
| Hosszúság | 345 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127802 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









