Emelje fel a gofrit egy új szintre. Ezzel a gofrisütővel egyszerre 6 finom lollypop gofrit vagy kukoricakutyát készíthet. Az öntött alumínium lemezek tapadásmentes bevonattal biztosítják a friss gofri könnyű eltávolítását.
Egyszerre 6 lollipop gofrit vagy corn dogot lehet sütni.
A gofrisütőből kivágják a barázdákat, így behelyezheti a pálcát, és még mindig bezárhatja a gofrisütőt.
A zománcozott öntött alumíniumból készült gofrivasalók kefével tisztíthatók.
Gofrisütők alumínium öntvényből, és tartós Teflon® tapadásmentes bevonattal van bevonva.
A ház 18/0 rozsdamentes acélból készül, garantálva a hosszú élettartamot és a könnyű tisztítást.
Csepegtető tálcával a tészta és a zsír számára segít tisztán tartani a munkaterületet.
A ház szellőzőnyílásai védik a kezelőszerveket a túlmelegedéstől.
A hőmérséklet folyamatosan állítható 50 ° C és 220 ° C között.
Az időzítő 15 percig állítható be.
Nettó súly: 10 kg.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 212189 |
|---|---|
| Szélesség | 378 mm |
| Hosszúság | 390 mm |
| Magasság | 229 mm |
| Anyag | Öntött Alumínium |
| Nettó súly | 9,36 kg |
| Bruttó súly | 10,37 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369212189 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |
| Gyártó | Hendi |





