A hagyományos corn dog csak akkor teljes, ha a tészta is az Ön konyhájából származik. Ezzel a gofrisütővel gyorsan és egyszerűen készíthet hatszirmú kukoricadogot. A tálcán lévő bevágásnak köszönhetően egy pálca is elhelyezhető a tányéron. Így ízletes bordázott kukoricadogokat kap, amelyeket pálcikán tálalhat. Ez a kiváló minőségű gofrisütő alkalmas intenzív napi használatra a régimódi cukrászdákban, kávézókban és éttermekben. Az alumínium tálca tapadásmentes bevonattal rendelkezik, így a corn dogok nem ragadnak össze. Ezzel az extra nagyméretű gofrisütővel akár hatot is készíthet egyszerre.
Könnyen kezelhető
A robusztus és egyszerű kapcsolók biztosítják, hogy ez a gofrisütő nagyon könnyen kezelhető legyen. Termosztatikus hőmérséklet-szabályozóval rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy 50 és 300ºC között állítsa be a hőmérsékletet. Amikor a tésztát a gofrisütőbe önti, a tálca mellett kiömlött tészta előfordulhat. Ezt a problémát a gofrisütő alá szerelt praktikus és kivehető csepegtető tálca oldja meg.
Rozsdamentes acél lábakkal felszerelt
Mind a ház, mind a fogantyúk rozsdamentes acélból készültek, és könnyen tisztíthatók. Először kapcsolja ki a gofrisütőt, és húzza ki a dugót a fali aljzatból. Amikor a tálcák még érintésre melegek, kezdje el tisztítani őket. Használjon szivacsot, kefét vagy nedves ruhát és egy kevés meleg vizet a tálcák higiénikus tisztításához. A gofrisütő alján található rozsdamentes acél lábak biztosítják, hogy a készülék használat közben a helyén maradjon.
Tulajdonságok
- Bevágás a sütőtálcán a pálca számára
- Változtatható termosztát 50 °C-tól 300 °C-ig
- Időzítővel felszerelt
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Csöpögtető tálcával felszerelve
- 4 rozsdamentes acél lábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 11 kg
- Kukorica kutya mérete: Méret: B135 x D36 x H30mm
- Készülék mérete: Méret: W38 x D31 x H26cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,75 kW
- 230V/50Hz/1fázis 1750W
+ Kényelmes bevágás a tálcán, hogy egy pálcát helyezzen a zsemle belsejébe
+ A nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően a tálca gyorsan felmelegszik
+ Időzítővel, termosztáttal és kivehető csepegtető tálcával rendelkezik
- A tálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374242 |
|---|---|
| Szélesség | 380 mm |
| Hosszúság | 310 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Nettó súly | 1,1 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128038 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








