Tálalja a legfinomabb gofrit a vásárlóknak kávézójában, cukrászdájában vagy a piacon. Ezzel a gofrisütővel ízletes mézeskalácsos gofrit készíthet ropogós külsővel és puha belsővel. Használja a régimódi mézeskalács formát ebben a nagyon modern elektromos gofrisütőben. A gofrisütő forgatható is, így a gofri felül és alul is egyenletesen aranybarnára sül. Ennek a gofrisütőnek az alumínium tálcája tapadásmentes bevonattal rendelkezik, így a gofrik nem ragadnak le. Ezenkívül ez a mézes gofrisütő erős fűtőelemmel rendelkezik, amely gyorsan felmelegíti a tálcát, és könnyen melegen tartja azt
Könnyen kezelhető
Ezt a robusztus gofrisütőt könnyű kezelni. A be-/kikapcsoló gombbal kapcsolja be. A hőmérséklet a tárcsával 50 és 300ºC között állítható. Ez a gofrisütő praktikus időzítővel is fel van szerelve. Az ébresztés egy gombnyomással be- és kikapcsolható. A visszajelző lámpa tudatja Önnel, hogy a gofrisütő elérte a megfelelő hőmérsékletet, és elkezdheti a sütést. A fából készült fogantyúknak köszönhetően a gofrisütőt könnyedén megfordíthatja a tengelye körül.
Kivehető csepegtető tálca
A tésztával való munka során előfordulhat, hogy kifolyik a tészta. A kivehető csepegtetőtálcának köszönhetően ez egyáltalán nem probléma, mert pillanatok alatt megtisztíthatja. Maga a gofrisütő is könnyen tisztítható. Kapcsolja ki a készüléket, és húzza ki a dugót a fali aljzatból. Várja meg, amíg a tálcák lehűlnek, de még mindig melegek. Törölje tisztára a tálcákat egy szivaccsal, kefével vagy nedves ruhával és egy kevés vízzel. A készülék négy gumilábon áll, hogy használat közben stabil maradjon.
- Robusztus és könnyen kezelhető
- Gyorsan gyártja a mézes ostyákat
- Alumínium sütőtálca tapadásmentes bevonattal
- Forgatható gofrisütővas
- Változtatható termosztát 50 ° C-tól 300 ° C-ig
- 0-10 perces időzítővel és riasztással felszerelt
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Csöpögtető tálcával felszerelve
- Stabil fogantyú
- 4 gumilábon áll
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 7,4 kg
- Ostyaméret: Méret: W190 x D170 x H 20 mm
- Készülék méretei: Sz240 x D375 x H305 mm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,5 kW
- 230V / 50Hz / 1fázis 1500 Watt
- Nettó súly: 7,4 kg
- Ostyaméret: B190 x D170 x H20 mm
- Készülék méretei: B24 x D37,5 x H30,5cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,5 kW
- 230V/50Hz/1fázis 1500W
+ Forgatható gofrisütő mézeskalács készítéséhez
+ Alkalmas cukrászdákban, kávézókban és a piacon való használatra
+ A nagy teljesítményű fűtőelemnek köszönhetően a tálcák gyorsan felmelegednek
+ Könnyen kezelhető és beállítható a hőmérsékleti szintek
- A tálcák nem kivehetőkNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374235 |
|---|---|
| Szélesség | 240 mm |
| Hosszúság | 375 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 7.4 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128007 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








