Most elkészítheti a legfinomabb hagyományos holland snacket, a stroop gofrit. Ezzel a hasznos eszközzel és egy kis tésztával gyorsan készíthet nagy adag stroop gofrit.
Ez a gofrisütő alkalmas mindennapi professzionális használatra, és nélkülözhetetlen egy kávézóban, piaci standon vagy vásárokon. A tapadásmentes bevonattal ellátott alumínium sütőtálcának köszönhetően a stroop gofri nem ragad rá a tálcára. Emellett jó hővezetést is biztosít, így a gofri végig szép aranybarna színt kap.
Fahengert tartalmaz
A mellékelt fahengerrel könnyedén kúpokká vagy csészékké alakíthatja a gofrit. A megfelelő hőmérsékletet a szabályozható termosztát segítségével maga választja ki. A gofrit 50 és 300 Celsius-fok közötti hőmérsékleten sütheti. A visszajelző lámpa jelzi, ha a sütőtálcák elég forróak ahhoz, hogy elkezdje a sütést. Hogy az ízletes stroopwaffelek ne ragadjanak le, állítsa be az időzítőt. A stabil fogantyú gondoskodik a biztonságos sütésről.
Könnyen tisztítható
A Stroop gofrisütő ráadásul egy praktikus csepegtető tálcával van felszerelve, amely könnyen eltávolítható és tisztítható. A rozsdamentes acél ház szintén gyorsan tisztítható, egyszerűen egy nedves ruhával. A sütőtálcák tisztításához a legjobb, ha kefét vagy szivacsot és meleg vizet használ.
A készülék kikapcsolása után húzza ki a készüléket a konnektorból, és törölje tisztára a tálcákat, amíg azok még melegek. Ez a professzionális gofrisütő a rozsdamentes acél lábaknak köszönhetően stabil marad használat közben.
Tulajdonságok:
- Robusztus és könnyen kezelhető
- Nagyméretű stroopos gofri gyors előállítása
- Tapadásmentes bevonattal ellátott alumínium sütőtálcák
- 50-300°C közötti hőfoktartomány
- Időzítővel felszerelt
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Stabil fogantyú
- Csöpögtető tálcával felszerelve
- Négy rozsdamentes acél lábon áll
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 11 kg
- Ostyaméret: Méret: W250 x D250 x H2mm
- Készülék méretei: Szélesség 30 x magasság 38 x magasság 26cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1,75 kW
- 230V / 50Hz / 1 fázis 1750W
+ Professzionális stroop gofrisütő nagyméretű hagyományos stroop gofri készítéséhez
+ Fahengert is tartalmaz a csészék és kúpok készítéséhez
+ Pontos hőmérséklet beállítása a termosztát segítségével
+ Gyorsan és könnyen tisztítható a rozsdamentes acél háznak köszönhetően
+ Tapadásmentes bevonattal ellátott, hogy a gofri ne ragadjon le
- A sütőtálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374255 |
|---|---|
| Szélesség | 300 mm |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,1 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128083 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








