Ezzel a professzionális gofrisütővel a legfinomabb szív alakú gofrikat készítheti el. Ezt a dupla gofrisütőt tökéletes gofri készítéséhez használhatja piacon vagy farsangon, de akár étteremben vagy kávézóban is. Mivel egy professzionális konyhában az idő drága, ez a készülék segít Önnek gyorsan és egyszerűen elkészíteni a tökéletes gofrit.
Tapadásmentes bevonattal
Az erős fűtőelemnek köszönhetően ez a gofrisütő gyorsan felmelegszik. Termosztatikus hőmérséklet-szabályozóval is rendelkezik, amellyel 50 és 300ºC között állíthatja be a hőmérsékletet. Az alumíniumlap tapadásmentes bevonattal rendelkezik, így a gofri tökéletesen formázott lesz. Annak érdekében, hogy a gofri ne égjen meg, a gofrisütő időzítővel rendelkezik, amelyet könnyű beállítani. A jelzőfény mutatja, ha a gofrisütő felmelegedett és használatra kész. A spirál alakú fogantyúnak köszönhetően a gofrisütő könnyen nyitható és zárható.
Könnyen tisztítható
Ez a kiváló minőségű gofrisütő rozsdamentes acél burkolattal és alumínium lemezekkel rendelkezik, amelyek biztosítják a könnyű tisztítást. Tisztítás előtt kapcsolja ki a készüléket, és húzza ki a konnektorból. Ne hagyja teljesen kihűlni a tálcát, hanem még melegen kezdje el a tisztítást. Használjon kefét, szivacsot vagy nedves ruhát és némi meleg vizet a tisztításhoz. Ezután szárítsa meg a gofrisütőt egy száraz ruhával.
Tulajdonságok
- Egy- és kétszemélyes modellben kapható
- Szív alakú vagy klasszikus gofri mintával kapható
- Termosztatikus hőmérséklet-szabályozás 50 - 300
- Alumínium sütőtálca tapadásmentes bevonattal
- Rozsdamentes acél ház
- Könnyen tisztítható felület
Termékleírások
- Nettó súly: 11 kg
- Kapacitás: 8 db hallás alakú gofri
- Méretek: Méretek: B52 x D38 x H27cm
- 230V/50Hz/1fázis 2000W
+ Professzionális dupla gofrisütő szív alakú gofrik készítéséhez
+ Nagy teljesítményű fűtőelem a lapok gyors felmelegítéséhez
+ Praktikus időzítővel felszerelve, hogy megakadályozza a gofri megégését
+ Alkalmas éttermekbe, ételhordókba, piaci standokra és vásári használatra is
- A tálcák nem kivehetők
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365101 |
|---|---|
| Szélesség | 520 mm |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,1 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632124252 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








