A HENDI Green Fire 2 égőfejjel a hatékony főzést egyszerű karbantartással és hordozhatósággal ötvözi. A továbbfejlesztett égők és a magasan lévő rács egyenletes hőt biztosítanak, melegen tartják az ételt, és tisztán működnek alacsony CO2-kibocsátással.
A keret 18/0 rozsdamentes acélból készült.
Fedővel szállítjuk.
Magas krómozott acélrács a meleg szószok és a kész ételek tárolásához.
Gáztömlő gyorscsatlakozóval a grillezőhöz.
A gáztömlő és a szabályozó a gázpalackhoz csatlakozik – jobb hordozhatóság.
Szélre sokkal kevésbé érzékeny a kifejlesztett szélvédőberendezésnek köszönhetően Könnyen tisztítható, ezt például a teljesen eltávolítható égők és a szintén kivehető GN 2/1 csepegtető tálcák teszik lehetővé.
A továbbfejlesztett égők a felület 90%-ának biztosítanak hasznos hőt.
A műszaki alkatrészek vizuálisan rejtett módon vannak beépítve.
Kivehető lábak.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 149508 |
|---|---|
| Szélesség | 615 mm |
| Hosszúság | 740 mm |
| Magasság | 825 mm |
| Anyag | 18/0 Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 30,085 kg |
| Bruttó súly | 32,45 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369149508 |
| Vámtarifaszám | 73211190 |
| Gyártó | Hendi |





