Ha még ízletesebbé szeretné tenni a hús-, hal- vagy zöldségételeket, süsse őket elektromos sütőlapon. Így az íz és a vitaminok tovább megmaradnak. Az elektromos grillsütő további előnye, hogy a termékek gyorsan megsülnek. Ez az elektromos grillsütő gyorsan felmelegszik. Ha pedig meg akarja tisztítani a készüléket, nem kell sokáig várnia, mert a grilllap gyorsan lehűl. Ez a professzionális grillsütő sima, 6 mm-es, krómozott tükörfényű lemezzel rendelkezik. A nagy teherbírású hőelemnek köszönhetően ez a grill jól bírja az intenzív napi használatot, és az ételek egyenletesen sülnek meg.
Állítsa be a pontos hőmérsékletet
Ön választja ki a pontos hőmérsékletet a sütni kívánt ételhez. A könnyen kezelhető termosztát segítségével 50ºC és 300ºC között állíthatja be a hőmérsékletet. A grillsütőlap hőmérsékletjelző lámpával is fel van szerelve. Amint a fény kialszik, máris elkezdheti a grillezést. A grilllap a túlterhelés ellen is védett. A biztonság fontos a konyhában. A magas rozsdamentes acélból készült fröccsenésvédő megakadályozza az olajfröccsenést. Az elektromos grill könnyen kezelhető. Csak meg kell nyomnia a gombot, olajjal megkenni a grillfelületet és beállítani a kívánt hőmérsékletet.
Gyors és egyszerű tisztítás
A rozsdamentes acél háznak és a rozsdamentes acél zsírtálcának köszönhetően a tisztítás egyszerű. Először távolítsa el a durva maradékokat egy kefével vagy kaparóval. A makacs szennyeződések eltávolíthatók, ha a készüléket 75°C-ra melegíti, és a grillfelületre egy kis vizet önt. Ajánlott kesztyűt használni. Ezután egy nedves ruhával és némi enyhe tisztítószerrel törölje tisztára az összes alkatrészt. A gumilábaknak köszönhetően ez a professzionális grillsütő szilárdan és stabilan áll használat közben.
Jellemzők
- Krómozott tükörfényes grillezőfelület
- Rozsdamentes acél ház és csepegtető tálca
- Magas fröccsenésvédelemmel felszerelve
- Termosztát 50 ºC és 300 ºC között
- Túlterhelés elleni védelem
Termékleírások
- Nettó súly: 24 kg
- Grillezőfelület: Szélesség: 55 x 35 cm
- A gép méretei: 1,5 mm: Méret: W55,5 x D47,5 x H22cm
- 230V/50Hz/1fázis 3000W
+ Praktikus modell, amely kevés helyet foglal el a pulton
+ Zsírgyűjtő tálcával felszerelt
+ Biztonságos munkavégzés a rozsdamentes acél fröccsenésvédőnek köszönhetően
- Rendszeresen tisztítani kell
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365163 |
|---|---|
| Szélesség | 555 mm |
| Hosszúság | 475 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 24 kg |
| Bruttó súly | 24 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340055 |
| Vámtarifaszám | 8516607000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








