Az ízek és vitaminok tovább megmaradnak, ha elektromos sütőlapon süt. A legfinomabb hús-, hal- vagy zöldségételekhez használja ezt a sima, 6 mm-es krómtükörrel ellátott professzionális grillt. Az elektromos grill nemcsak gyorsan felmelegszik, de gyorsan is lehűl, így használat után azonnal takaríthat. A 73 cm-es sütőfelület lehetővé teszi nagy adag ételek egyenletes, egy menetben történő elkészítését. Ez az elektromos grill ideális intenzív napi használatra bármely vendéglátóipari konyhában.
Rozsdamentes acél hátlap
Ennek az elektromos grillsütőnek a hőmérséklete 50ºC és 300ºC között állítható. Ez lehetővé teszi a különböző termékek különböző hőmérsékleten történő elkészítését. A grillsütő praktikus hőmérsékletjelzővel is fel van szerelve. Amikor a lámpa kialszik, tudja, hogy elkezdheti a sütést. Mivel a biztonságos munkavégzés nagyon fontos egy professzionális konyhában, a grillsütő túlterhelésvédelemmel van felszerelve. A rostlapot körülvevő magas, rozsdamentes acélból készült fröccsenésvédő megakadályozza az olajfröccsenést. Az elektromos grillsütő emellett nagyon felhasználóbarát. Csak kapcsolja be a bekapcsológombbal, kenje be a grillfelületet, és várjon, amíg eléri a megfelelő hőmérsékletet, mielőtt grillezne.
Könnyen tisztítható
A rozsdamentes acél ház és a csepegtetőtálca miatt ez az elektromos grill könnyen tisztítható. A durva maradványok kefével vagy kaparóval eltávolíthatók, míg a makacs szennyeződések könnyebben eltávolíthatók, ha a készüléket 75 °C-ra melegítjük, és egy kis vizet öntünk a grillfelületre. Ajánlatos azonban kesztyűt viselni. Egy nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel minden alkatrész szépen tisztára törölhető. A gumilábaknak köszönhetően ez a professzionális grill stabilan és stabilan áll használat közben.
Jellemzők
- Grillező krómozott tükörfényes kivitelben
- Rozsdamentes acél ház és csepegtető tálca
- Magas fröccsenésvédelemmel felszerelve
- Termosztát 50 ºC és 300 ºC között
- Túlterhelés elleni védelem
Termékleírások
- Nettó súly: 36,5 kg
- Grillezőfelület: B73 x D40cm
- A gép méretei: B73,5 x D52,5 x H24cm
- 400V/50Hz/3fázis 4400W
+ Biztosítja a hús-, hal- és zöldségételek egyenletes főzését
+ Könnyen szabályozható hőmérséklet 50 ºC és 300 ºC között
+ Rozsdamentes acélból készült fröccsenésgátlóval ellátott a zsír kifröccsenésének megakadályozására
- Minden használat után tisztítani kell
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365164 |
|---|---|
| Szélesség | 735 mm |
| Hosszúság | 525 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 36.5 kg |
| Bruttó súly | 37 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340062 |
| Vámtarifaszám | 8516607000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |







