Ez az automata citrusfacsaró tökéletes konyhai segédeszköz a frissen facsart narancslé elkészítéséhez. A robusztus asztali modell remekül mutat a bárpulton, az étteremben vagy például a szupermarketben vagy a benzinkúton. Az automatikus narancsadagoló rendszer biztosítja, hogy a gép gyorsan és egyszerűen végezze a munkáját. A gyümölcscentrifuga 20 kg-os töltési kapacitással rendelkezik, és percenként 20-25 narancsot képes kipréselni. Lehetőség van rozsdamentes acélból készült kocsi rendelésére is, ami nagyon praktikus, ha a gyümölcscentrifugát máshová szeretné áthelyezni, vagy tisztítás céljából.
Alkalmas intenzív használatra
Erős motorjának és fém fogaskerekekkel ellátott préselőrendszerének köszönhetően ez a gyümölcscentrifuga intenzív napi használatra is alkalmas. A 6-os méretű narancsok (90 narancs egy dobozban) ideális méretűek a gyümölcscentrifugához, mivel ezek a narancsok 6-8 cm átmérőjűek. A biztonságos munkavégzés fontos, különösen akkor, ha az ügyfelek érintkeznek a konyhai eszközökkel. Ezért ez a gyümölcscentrifuga több biztonsági kapcsolóval van felszerelve. Ezenkívül a ház, a felső kosár és a hulladékgyűjtők rozsdamentes acélból készültek, és a prés belsejében lévő alkatrészek korrózióállóak. Ebben a gyümölcscentrifugában legfeljebb 28 cm-es palackokat és poharakat használhat.
Mosogatógépbe való
Ennek a professzionális automata gyümölcscentrifugának a tisztítása nem jelent problémát. A préselemek könnyen eltávolíthatók és tisztítás céljából a mosogatógépbe helyezhetők. Ha szeretné, hogy a színek hosszabb ideig szépek maradjanak, akkor ajánlott kézzel mosogatni. Mivel a gyümölcscentrifuga külseje rozsdamentes acélból készült, könnyen letörölheti nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe mosószerrel. A gyümölcscentrifuga újbóli összerakása előtt minden alkatrészt jól szárítson meg. Javasoljuk, hogy naponta egyszer tisztítsa meg a gyümölcscentrifugát.
- Luxus automata gyümölcscentrifuga
- Automatikus narancsellátás
- Önkiszolgáló csaprendszerrel
- Erős motor és fém fogaskerekekkel ellátott gyümölcscentrifugáló rendszer
- Rozsdamentes acél ház, felső állvány és tartályok
- Maximális magasság palack / pohár 28 cm
- Korrózióálló présalkatrészek
- Több biztonsági kapcsoló
- Nagyon robusztus asztali modell
- Nettó súly: 54 kg
- Rakodási kapacitás: 20 kg
- Présteljesítmény: 20-25 narancs percenként
- Narancsok átmérője: 6-8cm
- Méretek: B45 x D50 x H109cm
- 230V/50Hz/1fázis 200W
+ Deluxe automata gyümölcscentrifuga kényelmes önkiszolgáló csaprendszerrel
+ Legfeljebb 28 cm-es poharakhoz és palackokhoz alkalmas
+ Könnyen tisztítható, a különálló részek mosogatógépben moshatók
+ 20 kg-os terhelhetőség 20-25 narancs percenkénti préseléséhez
- Nehéz, így kerekes talp nélkül nehezen mozgatható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300032 |
|---|---|
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Magasság | 1090 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Műanyag |
| Nettó súly | 5,4 kg |
| Bruttó súly | 70 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276016 |
| Vámtarifaszám | 8435100000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









