Ez a fűtőfunkcióval ellátott, hőszigetelt ételszállító tároló akár 4 órán keresztül is biztonságos tálalási hőmérsékleten tartja az ételt áramforrás nélkül, a nagy teljesítményű poliuretán szigetelésnek köszönhetően. A beépített elektromos fűtés meghosszabbítja a tárolási időt, így megbízható választás a telephelyen kívüli vendéglátáshoz, vállalati rendezvényekhez és hosszú szállításokhoz – az ételeket melegen, frissen és készen tartva, ahol szükség van rájuk.
Dupla, ütésálló HDPE szigetelőfalak.
A kihúzás után az ételt akár 4 órán át biztonságos felszolgálási hőmérsékleten tartja.
2 nagyméretű ergonomikus fogantyú.
Nagyméretű és könnyen leolvasható LED-kijelző, amely a kamra hőmérsékletét jelzi.
Mind a magas, mind az alacsony hőmérsékletet fenntartja.
Lyukasztott sínek a kamra burkolatában.
1/1 GN-es tartályokhoz alkalmas:
– GN 1/1 (H) 20 mm: 12 db
– GN 1/1 (H) 65 mm: 6 db
– GN 1/1 (H) 100 mm: 4 db
– GN 1/1 (H) 150 mm: 3 db
– GN 1/1 (H) 200 mm: 2 db
– GN 1/2 (H) 150 mm: 6 db
Max. hőmérséklet: 68 °C.
Vízállósági osztály: IPX3.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 707692 |
|---|---|
| Szélesség | 680 mm |
| Hosszúság | 477 mm |
| Magasság | 620 mm |
| GN méret | GN 1/1 |
| Anyag | HDPE (Nagy sűrűségű polietilén) |
| Nettó súly | 20,78 kg |
| Bruttó súly | 22,61 kg |
| Márka | AmerBox |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369707692 |
| Vámtarifaszám | 85167970 |





