Nincs is jobb, mint a házi darált hús a hentesnél vagy a friss hamburger és pástétom az étteremben. Ezzel a nagy teljesítményű húsdarálóval pillanatok alatt nagy mennyiségű darált húst készíthet. A tál tetején lévő nyílás 8 cm-es, így akár 320 kg darált húst is könnyedén előállíthat óránként. Ideális hentesek vagy nagyobb professzionális konyhák számára. A hús mellett más hozzávalókat is darálhat, például dióféléket, zöldségeket és sajtot. Szeretne kolbászt készíteni jó töltelékkel? Az sem probléma, mert egy Ø 20 mm-es kolbásztöltőt kap, így ezzel is készíthet kolbászokat.
Két pozíció: előre és hátra
Ennek a húsdarálónak különböző részei rozsdamentes acélból készültek, mint például a ház, a tál, a spirál és a csavargyűrű. A kések és a tányérok edzett acélból készültek. Ehhez a húsdarálóhoz a következő tartozékok tartoznak alapfelszereltségként: egy 2 cm-es kolbásztöltő, egy ételtoló, két keresztkés és két, egyenként 6 és 8 mm-es lyukú tányér. A húsdaráló két irányban is tud darálni: előre és hátrafelé is. A húsdaráló nagyon könnyen kezelhető. Egyszerűen csak csatlakoztassa a kívánt tárcsát, majd kapcsolja be a készüléket. A mellékelt dugó segítségével tolja a húst a pengék felé. Amikor a hús ledarált, az egészet összegyűjtheti egy edénybe vagy tálba.
Gyors és egyszerű tisztítás
Ha a konyhában élelmiszerekkel dolgozik, a jó higiénia elengedhetetlen. Szerencsére ez a professzionális daráló könnyen tisztítható. A teljes darálórész egy mozdulattal eltávolítható a tisztítás megkönnyítése érdekében. Tisztítsa meg az alkatrészeket meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel. Legyen óvatos, egyes alkatrészek nagyon élesek. Győződjön meg róla, hogy miután minden tiszta, az alkatrészek megszáradtak, mielőtt visszatenné őket a gépbe. Ezenkívül a húsdaráló gumilábakkal van ellátva, hogy darálás közben stabilan a helyén maradjon.
Jellemzők
- A ház és a tálca rozsdamentes acélból készült
- A kések és a tányérok edzett acélból készültek
- A darálórész könnyen eltávolítható
- 2 sebességgel felszerelt: előre és hátrafelé
- Motorvédő kapcsolót tartalmaz
- Könnyen tisztítható
Termékleírások
- Nettó súly: 50 kg
- Kapacitás: maximum 320 kg/h
- Tálcaméretek: Szélesség 34,5 x mélység 44,5 x magasság 4,5 cm
- Készülék méretei: B34 x D67 x H57cm
- Bemeneti átmérő (tálca nélkül): 8cm
- Kimeneti átmérő: 10cm
- 220V/50Hz/1fázis 1500W
Tartalmazza a
- 1 toló
- 2 keresztkés
- 1 kolbásztöltő - Ø 2cm
- 6mm-es őrlőlemez
- 8 mm-es őrlőlemez
+ Tartalmaz különböző tartozékokat, például tolót és csiszolólemezeket
+ Könnyen tisztítható a kivehető őrlőrésznek köszönhetően
+ Két sebességfokozat; előre és hátra
- Elég nehéz, így nem könnyű szállítani
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300455 |
|---|---|
| Szélesség | 340 mm |
| Hosszúság | 670 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 50 kg |
| Bruttó súly | 64 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632120391 |
| Vámtarifaszám | 8438500000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |















