Ez a prémium kategóriás hűtőszekrény lehetővé teszi, hogy a potenciális vásárlók azonnal lássák, milyen termékeket kínál. Nagy, 125 literes űrtartalommal büszkélkedhet, és minden oldalán négy üvegablakkal, valamint beépített LED-világítással rendelkezik. Mind az első, mind a hátsó ablakok tolóajtókkal vannak ellátva, így mindkét oldalról könnyen kivehetőek és cserélhetőek az árucikkek. Ez kényelmes, ha önkiszolgáló kínálat részeként használják, így a vendégek könnyen kiszolgálhatják magukat szendvicsekkel, süteményekkel és egyéb harapnivalókkal. A hűtőszekrény két krómozott polccal is rendelkezik, amelyek magassága állítható, így a bemutató hűtőszekrényt az Ön egyedi igényeihez igazíthatja.
Egyenletesen hűvösen tartja a hőmérsékletet
Ha egy hűtőszekrényt gyakran nyitogatnak, az olyan hőmérsékletváltozásokat eredményezhet, amelyek nemcsak a termékeket, hanem a hűtőszekrény energiahatékonyságát is befolyásolhatják. Ebben a professzionális hűtőszekrényben a ventilátorral ellátott beépített hűtőrendszernek köszönhetően ez nem jelent problémát. A hideg levegő egyenletesen oszlik el a belső térben, így minden élelmiszertermék pontosan a megfelelő hőmérsékleten marad. Ez a hűtőszekrény digitális hőmérséklet-szabályozóval is rendelkezik, így még egyszerűbbé válik a hőmérséklet beállítása a 0° és 12°C közötti tartományban. A speciális beépített hűtési ciklus csökkenti a jégképződés esélyét a diplay hűtőszekrényben, és a hatóránként automatikus leolvasztási funkció gondoskodik arról, hogy a képződő jég gyorsan eltűnjön. Ebben a kijelzős hűtőszekrényben használt hűtőközeg az R600a, amely nem tartalmaz CFC-t.
Könnyen tisztítható
Ha egy készüléket gyakran használnak, mint ezt a kijelzőhűtőt, akkor annak stabilan és szilárdan a helyén kell maradnia. A rögzített lábaknak köszönhetően szinte bármilyen felületre felállítható. A gyakori használat azt is jelenti, hogy a kijelzőhűtőt rendszeresen tisztítani kell. Ez könnyen elvégezhető feladat. A hűtőszekrény külső részének tisztításához egy puha, nedves ruhára lesz szüksége. A belsejéhez, valamint a polcokhoz elegendő egy kevés meleg, szappanos víz.
Jellemzők
- Tolóajtók elöl és hátul
- Belső világítással rendelkezik
- Dupla üvegezésű üvegablakok minden oldalon
- Két állítható krómozott polcot tartalmaz
- Állítható lábak
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentése érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 54 kg
- A készülék belső méretei: Szélesség 66,4 x magasság 43,8 x magasság 41cm
- A készülék külső méretei: Szélesség 71 x mélység 56,8 x magasság 68,6cm
- Polcméretek: Szélesség 81 x mélység 37cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 160W
+ Fekete fényűző kivitel rozsdamentes acéllal
+ A ventilátoros hűtés biztosítja, hogy minden termék egyformán hűtött maradjon
+ Ez a luxus hűtőszekrény elöl és hátul is tolóajtókkal rendelkezik
- A polcok nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400847 |
|---|---|
| Szélesség | 710 mm |
| Hosszúság | 568 mm |
| Magasság | 686 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 5,4 kg |
| Bruttó súly | 56 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123002 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 12,5 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









