Ez a fényűző kivitelű, kerek, 100 literes kapacitású hűtőszekrény minden pékség, étterem vagy vendéglátóipari vállalkozás számára előnyös. Körös-körül gyönyörűen ívelt ablakokkal és három üvegpolccal büszkélkedhet, amelyek magassága állítható. A belsejében található energiatakarékos LED-világítással kombinálva a sütemények, péksütemények és egyéb pékáruk szó szerint reflektorfényben vannak. A kerek hűtő hátulján egy kényelmes lengőajtó található, hogy a vásárlók gyorsan kiszolgálhassák és könnyen feltölthessék a termékeket.
Egyenletes hűtés mindenütt
Annak érdekében, hogy a kerek bemutatóhűtőben lévő összes termék egyenletesen hűtött maradjon, beépített, ventilátorral ellátott hűtőrendszerrel rendelkezik. A digitális hőmérsékletszabályozónak köszönhetően könnyen kiválaszthatja a termékek hűtéséhez szükséges hőmérsékletet is. A hátul található kijelzőn található gombokkal maga állíthatja be a hőmérsékletet 0° és 12°C között. Az egyedülálló beépített hűtési ciklusnak köszönhetően a jégképződés is csökken. A kijelzős hűtőszekrény automatikus leolvasztási funkcióval van felszerelve. ami azt jelenti, hogy a képződő jeget hat óránként hideg levegővé alakítja át. A luxus péksüteményes hűtőszekrényhez használt hűtőközeg R600a, amely nem tartalmaz CFC-t.
Egyszerű és higiénikus tisztítás
Ez az ívelt ablakokkal ellátott professzionális hűtővitrin rozsdamentes acél burkolatának köszönhetően könnyen tisztítható. Az üvegpolcok és az ablaküvegek könnyen tisztíthatók egy puha ruhával és szappanos vízzel. Ez a kerek vitrinhűtő rozsdamentes acélból készült fekete színben kapható, és kívül-belül gyönyörűen kidolgozott, fényűző és elegáns megjelenést biztosít.
Jellemzők
- Tolóajtók hátul a könnyű hozzáférés érdekében
- Belső világítással
- Dupla üvegezésű üvegablakok két oldalon
- Három állítható üvegpolcot tartalmaz
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentése érdekében
- Rozsdamentes acél ház ívelt ablakokkal
Termékleírások
- Nettó súly: 50 kg
- Belső méretek: Sz43 x D43 x H65,8cm
- Külső méretek: Sz48 x D48 x H103cm
- Üvegpolcok átmérője : ∅ 48cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 180W
+ Könnyű hozzáférés hátulról egy zsanéros ajtóval
+ Elegánsan fekete színben, rozsdamentes acéllal díszítve
+ Kerek üvegablakok az elegáns termékbemutatóhoz
- Nem kerekeken, így nehezen mozgatható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400841 |
|---|---|
| Szélesség | 480 mm |
| Hosszúság | 480 mm |
| Magasság | 1030 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 50 kg |
| Bruttó súly | 55 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276528 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 100 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |








