A robusztus kijelzős hűtőszekrény 58 literes űrtartalommal rendelkezik. A négy üvegablaknak és a beépített LED-világításnak köszönhetően a termékek vonzóan és professzionálisan kerülnek bemutatásra bármely vendéglátóhelyen. A bemutatóhűtő belsejében két polcot talál, amelyek könnyen állíthatóak. Ez azt jelenti, hogy szinte bármilyen méretű terméket elhelyezhet ebben a hűtőben. Mivel zárral van ellátva, a pultra vagy a pultra is elhelyezhető anélkül, hogy aggódnia kellene a vendégek önkiszolgálása miatt.
Praktikus digitális hőmérséklet-szabályozó
A kijelzőhűtők nélkülözhetetlenek a vendéglátóiparban. A kávézók, éttermek és más étel- és italboltok gyakran dolgoznak frissen készült termékekkel. Ezzel a professzionális, ventilátorral működő display-hűtővel a lehető legtovább hűvösen és frissen tarthatja termékeit. A hűtőszekrény ideális italok, tapasok és sütemények hűtésére is. A digitális hőmérséklet-szabályozónak köszönhetően könnyedén beállíthatja a pontos hőmérsékletet 0° és 12°C között.
Gyorsan és egyszerűen tisztítható
A kijelzős hűtőszekrény egyedülálló hűtési ciklussal rendelkezik, amely csökkenti a jégképződést. Így mindig elég hideg marad. A vitrinben használt hűtőközeg R600a, amely mentes a CFC-től. A vitrin hűtőszekrény hatóránként automatikusan leolvasztásra is kerül. A készülék elején lévő kijelzőn található gombbal a LED-világítás be- és kikapcsolható. Ugyanez a gomb manuálisan aktiválja a leolvasztási funkciót is. A hűtővitrin tisztítása egyszerű a műanyag háznak és a polcokon lévő bevonatnak köszönhetően. Ez a vitrin hűtőszekrény fehér színben kapható.
- Gyönyörű vitrin hűtőszekrény 58L Fehér
- Szép és stabil műanyag ház
- Üvegablakok 4 oldalon (dupla üvegezés)
- Felszerelve 2 bevonatos ráccsal
- Hűtés ventilátorral
- Egyedi hűtési ciklus a jégképződés csökkentésére
- LED világítás a belsejében
- R600a / CFC mentes hűtőközeg
- Dixell digitális hőmérséklet-szabályozó
- Hőmérséklet 0° és + 12° Celsius fok között
- Zárral
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 30 kg
- A készülék belső méretei: Szélesség 39,6 x mélység 35 x magasság 46cm
- Készülék külső méretei: Szélesség 42,8 x mélység 38,6 x magasság 81cm
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 180W
+ Asztali hűtőszekrény a bárpultra vagy a pultra helyezhető
+ Állítható magasságú polcok a különböző méretű termékek számára
+ Kényelmes digitális hőmérséklet-szabályozó a precíz hőmérséklet-szabályozáshoz
+ Rugalmas és könnyen mozgatható
- Korlátozott számú terméket tart hűvösen
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400800 |
|---|---|
| Szélesség | 428 mm |
| Hosszúság | 386 mm |
| Magasság | 810 mm |
| Anyag | Műanyag/Üveg |
| Nettó súly | 30 kg |
| Bruttó súly | 32 kg |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | B |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276382 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





