A 78 literes kapacitással és a hozzá tartozó három belső polccal ez a robusztus bemutató hűtőszekrény bőséges helyet kínál a különböző termékek hűtésére és bemutatására. Ezek közé tartoznak a szendvicsek, italok, saláták és tejtermékek. A display nemcsak nagyon praktikus, hanem a négy üvegablaknak és a beépített LED-világításnak köszönhetően a termékek vonzó bemutatására is ideális. Tökéletes pékség vagy vendéglátóipari vállalkozás számára, hogy megmutassa a vásárlóknak a termékválasztékát. A display hűtőszekrény további előnye, hogy fix lábakkal és két kulccsal ellátott zárral van felszerelve.
Állítható hőmérséklet és automatikus leolvasztás
A termékek hűvösen tartása elengedhetetlen a vendéglátóiparban. Ahhoz, hogy az ételeket és italokat a lehető legjobban hűtse, egyszerűen állítsa be a kívánt hőmérsékletet a digitális hőmérsékletszabályozóval. A hőmérséklet 0° és 12°C között állítható be a kijelzőn. A mini hűtőszekrény vitrinje egyedi hűtési ciklussal van felszerelve, amely csökkenti a jégképződést. Ha mégis maradna jég a hűtőtáskában, az automatikus leolvasztási funkció hatóránként felolvasztja a jeget, és visszaalakítja hűtésre. A vitrinben használt hűtőközeg R600a, amely CFC-mentes.
Könnyű tisztítás a jó higiénia érdekében
Mint minden más vendéglátóipari készüléket, a vitrinhűtőt is rendszeresen tisztítani kell. A műanyag háznak és a bevonatos polcoknak köszönhetően a hűtőszekrényt egyszerű tisztán tartani. A belső és a külső felület puha, nedves ruhával tisztítható. A polcokat puha ruhával és szappanos vízzel lehet letörölni. Ez a bemutató hűtőszekrény további polcokkal bővíthető, és fehér színben kapható.
- Kis hűtött kijelző 78L fehér
- Szép és stabil műanyag ház
- Üvegablakok 4 oldalon (dupla üvegezés)
- Felszerelve 3 bevonatos ráccsal
- Hűtés ventilátorral
- Egyedi hűtési ciklus a jégképződés csökkentésére
- LED világítás a belső oldalon
- R600a / CFC-mentes hűtőközeg
- Dixell digitális hőmérséklet-szabályozó
- Hőmérséklet 0 ° és + 12 ° Celsius fok között
- Zárral
- Határozott lábak
- Nettó súly: 34 kg
- Polcméretek: A polc mérete: Szélesség 36 x mélység 31cm
- A készülék belső méretei: 1 db: B39,6 x D35 x H60,8cm
- Készülék külső méretei: B42,8 x T38,6 x H96cm
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 180W
+ Tágas asztali modell pékségekben és vendéglátóipari egységekben történő elhelyezéshez
+ Könnyen beállítható a kívánt hőmérséklet
+ Automatikus leolvasztási funkció az optimális hűtés érdekében
+ Bővíthető állítható magasságú polcokkal
- A polcok nem helyezhetők mosogatógépbe
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400805 |
|---|---|
| Szélesség | 428 mm |
| Hosszúság | 386 mm |
| Magasság | 960 mm |
| Anyag | Műanyag/Üveg |
| Nettó súly | 34 kg |
| Bruttó súly | 34 kg |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276405 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 78 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





