Ez a professzionális bemutató hűtőszekrény nagy, 98 literes kapacitással rendelkezik. Ez egy robusztus készülék, amelyet napi használatra terveztek. Négy állítható polccal rendelkezik. Ha azonban gyakran tárol kisebb tételeket, akkor könnyen bővíthető további polcokkal. A ventilátoros hűtőrendszernek köszönhetően a termékek ugyanolyan hűvösek maradnak, függetlenül attól, hogy hol helyezkednek el a hűtőben. A vitrin masszív felépítésű, és a négy láb biztosítja, hogy szilárdan a helyén maradjon. A négy üvegablaknak és a belső energiatakarékos LED-világításnak köszönhetően a termékek vonzóan és professzionálisan kerülnek bemutatásra. Ezenkívül a szabadon álló vitrin zárral van ellátva, amelyhez két kulcs tartozik.
Egyenletes hőmérséklet
A digitális kijelzőnek köszönhetően a kijelzős hűtőszekrény hőmérséklete könnyen beállítható és leolvasható. A hőmérsékletet 0 és 12°C közötti tartományon belül választhatja ki. Ezenkívül a dupla üvegezésű vitrin egyedi hűtési ciklussal van felszerelve. Ennek a funkciónak köszönhetően kevesebb jég képződik a hűtőben. Az esetlegesen kialakuló jeget az automatikus leolvasztási funkció hat óránként eltávolítja. A hűtőszekrényben használt hűtőközeg R600a, amely mentes a CFC-től.
Gyorsan tisztítható ablakok
A vendéglátóiparban elengedhetetlen a tiszta vitrin, hogy termékei a legjobb fényükben jelenjenek meg. Ennek érdekében a készüléknek gyorsan és könnyen tisztán tarthatónak kell lennie. Ennél a vitrinnél a külseje általában nem nagyon szennyeződik, így csak egy puha, nedves ruhával kell letörölni. A hűtőszekrény belseje, valamint a bevonatos polcok egy ronggyal és meleg, szappanos vízzel törölhetők le. Ez a bemutató hűtőszekrény fekete színben is kapható.
Jellemzők
- Négy oldalon üvegablakok (dupla üvegezés)
- Stabilan rögzített lábak a nagyobb stabilitás érdekében
- Stabil műanyag ház
- Négy bevonatos polcot tartalmaz
- Dixell digitális hőmérséklet-szabályozó
- A hűtési ciklus csökkenti a jégképződést
Termékleírások
- Nettó súly: 38 kg
- Belső méretek: B39,6 x D35 x H75,8cm
- Külső méretek: Szélesség 42,8 x mélység 38,6 x magasság 111cm
- Polcméretek: Szélesség 36 x mélység 31cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 180W
+ Dupla üvegezésű ablakok és LED világítás
+ Szabadon álló vitrin nagy kapacitással
+ Egyenletes hőmérséklet a digitális hőmérséklet-szabályozó segítségével
- A polcok nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400810 |
|---|---|
| Szélesség | 428 mm |
| Hosszúság | 386 mm |
| Magasság | 1110 mm |
| Anyag | Műanyag/Üveg |
| Nettó súly | 38 kg |
| Bruttó súly | 38 kg |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276429 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 98 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





