Ez a robusztus hűtővitrin 58 literes űrtartalommal rendelkezik. A négy üvegablaknak és a beépített LED-világításnak köszönhetően a termékek vonzó és professzionális módon kerülnek bemutatásra bármely vendéglátóipari vállalkozás számára. Belül két könnyen állítható polc található, így szinte bármilyen méretű termék tárolható ebben a vitrinben. Extra polcok is könnyen megrendelhetők. Mivel a mini vitrin zárral van ellátva, a bárpultra vagy a pultra is elhelyezhető anélkül, hogy aggódnia kellene, hogy a vendégek kiszolgálják magukat.
Praktikus digitális hőmérsékletszabályozó
A hűtött vitrinek szinte nélkülözhetetlenek a vendéglátóiparban. A friss termékeket gyakran használják kávézókban, éttermekben és más étel- és italboltokban. Ezzel a ventilátorral ellátott professzionális hűtővitrin segítségével a termékeket a lehető legtovább hűvösen és frissen tarthatja. Ideális az italok, tapasok és sütemények hűtésére is. A digitális hőmérséklet-szabályozónak köszönhetően a hőmérsékletet könnyedén beállíthatja 0° és 12°C között.
Gyorsan és egyszerűen tisztítható
A hűtővitrin egyedi hűtési ciklussal rendelkezik, amely biztosítja a jégképződés csökkentését. Így a hűtővitrin kellően hideg marad, hőmérséklet-ingadozás nélkül. A hűtővitrinhez használt hűtőközeg az R600a, és nem tartalmaz CFC-t. A hűtőszekrény hatóránként automatikusan leolvad. A LED-világítást egyszerűen be- és kikapcsolhatja a készülék elején található kijelzőn található gombbal. Ezenkívül ugyanezzel a gombbal manuálisan is bekapcsolhatja a leolvasztási funkciót. A hűtővitrin tisztítása nagyon egyszerű a műanyag háznak és a polcokra felvitt bevonatnak köszönhetően. Ez a professzionális hűtővitrin fekete színben kapható.
- Gyönyörű hűtőszekrény 58L Fekete
- Szép és stabil műanyag ház
- Üvegablakok 4 oldalon (dupla üvegezés)
- Felszerelve 2 bevonatos ráccsal
- Hűtés ventilátorral
- Egyedi hűtési ciklus a jégképződés csökkentésére
- LED világítás a belsejében
- R600a / CFC mentes hűtőközeg
- Dixell digitális hőmérséklet-szabályozó
- Hőmérséklet 0° és + 12° Celsius fok között
- Zárral
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 30 kg
- Készülék belső méretei: B39,6 x D35 x H46cm
- Készülék külső méretei: Szélesség 42,8 x mélység 38,6 x magasság 81cm
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 180W
+ Asztali hűtővitrin a bárpulton vagy a pulton való elhelyezéshez
+ Állítható magasságú polcok a különböző méretű termékek számára
+ Praktikus digitális hőmérséklet-szabályozó az optimális hőmérséklet beállításához
+ Rugalmas és könnyen mozgatható
- Korlátozott számú terméket tart hűvösen
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400801 |
|---|---|
| Szélesség | 428 mm |
| Hosszúság | 386 mm |
| Magasság | 810 mm |
| Anyag | Műanyag/Üveg |
| Nettó súly | 30 kg |
| Bruttó súly | 32 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | B |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276399 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 58 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





