Ez az elöl ívelt ablakkal ellátott vitrin minden pékség, kávézó, söröző vagy más vendéglátóipari létesítmény számára előnyös. Akár 100 literes kapacitásával és két állítható magasságú polcával gyorsan és egyszerűen hűtheti a különböző élelmiszereket. A belső LED-világításnak, valamint a mindkét oldalon található négy üvegablaknak köszönhetően a termékek gyönyörűen mutatkoznak be a potenciális vásárlóknak. A hűtő-bemutató hűtőszekrény hátulján található tolóajtóknak köszönhetően szükség esetén könnyen hozzáadhatók vagy eltávolíthatók az árucikkek.
Pontos hőmérséklet-szabályozás
A szendvicsek, sütemények, piték és egyéb snackek pontosan a kívánt szintre hűlnek a ventilátoros hűtőrendszernek köszönhetően, amely egyenletesen osztja el a hideg levegőt ebben a vitrinhűtőben. A hőmérséklet nagyon könnyen beállítható, egyszerűen a digitális hőmérsékletszabályozó segítségével. A 0 és 12°C közötti tartományon belül tetszőleges hőmérsékletet választhat. Ezenkívül, annak érdekében, hogy a vitrinben kevés vagy egyáltalán ne képződjön jég, egyedi hűtési ciklussal és automatikus leolvasztási funkcióval rendelkezik. A hűtőhöz használt hűtőközeg R600a, amely mentes a CFC-től.
Stabil és egyszerűen tisztítható
A szilárdan rögzített lábaknak köszönhetően ez a vitrin stabil, és szinte bármilyen felületen biztonságosan elhelyezhető. A hűtővitrin tisztítása is nagyon egyszerű feladat. A külső burkolat tisztításához elegendő egy puha, nedves kendő. A polcok és a vitrin belseje egy ronggyal és egy kevés meleg, szappanos vízzel tisztítható. Ne feledje, hogy rendszeresen tisztítsa, hogy jó működési állapotban maradjon, és hogy termékei mindig szépen legyenek bemutatva. Ez a professzionális bemutató hűtőszekrény fekete színben is kapható.
Jellemzők
- Tolóajtók hátul a könnyű hozzáférés érdekében
- Belső világítással
- Üvegablakok minden oldalon
- Két állítható polc bevonattal
- Szilárdan rögzített lábak a stabilitás érdekében
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentése érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 39 kg
- Belső méretek: B65,4 x D37,5 x H39,7cm
- Külső méretek: Szélesség 68,2 x mélység 45 x magasság 67,5cm
- Polcméretek: B61 x D31cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 160W
+ Ívelt elülső ablak a könnyű megtekintésért
+ Tolóajtók a hátsó oldalon a gyors feltöltéshez és eltávolításhoz
+ Professzionális vitrin a termékek hűtéséhez és bemutatásához
- A polcok nem alkalmasak mosogatógépben való használatra
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400836 |
|---|---|
| Szélesség | 682 mm |
| Hosszúság | 450 mm |
| Magasság | 675 mm |
| Anyag | Műanyag/Üveg |
| Nettó súly | 39 kg |
| Bruttó súly | 40 kg |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | B |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276467 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 100 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |




