A nyitott hűtőszekrény ideális bármely vendéglátóipari létesítményben, különösen azokban, amelyek önkiszolgálási lehetőséget kínálnak. A termékek három különböző polcon vonzó és professzionális módon kerülnek bemutatásra. A beépített LED-világítás szó szerint reflektorfénybe helyezi az ételeket és italokat, így a vásárlók maguk választhatják ki a saját választékukat. A polcok kártyatartókkal is fel vannak szerelve az árcédulák elhelyezésére. Ezenkívül ez a nyitott vitrines hűtőszekrény két fékkel ellátott kerékkel rendelkezik, így könnyen mozgatható. Fogantyúval és lökhárítóval van felszerelve. A vitrin oldalán lévő üveglapok dupla üvegezésűek, az ívelt üveglapok pedig krómacél házba vannak szerelve.
Következetesen hűtött
Ennek a nyitott vitrines hűtőszekrénynek a beépített hűtőrendszere ventilátorral van ellátva, amely biztosítja, hogy a hőmérséklet egyenletesen oszlik el a hűtőszekrényben. Az ételek és italok következetesen pontosan ugyanarra a hőmérsékletre hűlnek a felső és az alsó polcon is. A könnyen kezelhető digitális hőmérsékletszabályozónak köszönhetően a hőmérséklet 2 és 10°C közötti tartományban állítható be. A felhasznált hűtőközeg R290, amely mentes a CFC-től.
Könnyen tisztán tartható
A jégképződés könnyen megelőzhető ebben a prémium kategóriás nyitott kijelzős hűtőszekrényben a speciális hűtési ciklusnak köszönhetően, amely lehetővé teszi a víz rendszeres időközönkénti elpárolgását. A vitrin tisztítása is nagyon egyszerű. Mindössze egy puha, nedves ruhára van szüksége egy kevés enyhe tisztítószerrel, hogy áttörölje a hűtőszekrény külsejét és belsejét. A polcok szintén megtisztíthatók egy nedves ruhával és szappanos vízzel.
Jellemzők
- LED-es világítás a belsejében
- Mozgatható padlós modell
- Hűtőrendszer ventilátorral
- R290 hűtőközeg, CFC-mentes
- A polcok kártyatartókat tartalmaznak
- Digitális hőmérséklet-szabályozó
- Hőmérséklet-tartomány 2 és 10°C között
- Ívelt üveg krómacéllal
- Három bevonatos polccal szállítjuk
- Luxus kialakítás gyönyörű kivitelben
- Fogantyúval együtt mozgatható
- Két kerékkel és fékkel rendelkezik
- Vonzó, többszintes termékbemutató
- Dupla üvegezésű üvegablakok két oldalon
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentése érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 106 kg
- Méretek: Méretek: W49,4 x D60 x H174cm
- Polcméretek: Szélesség 46 x mélység 28cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 1340W
+ Könnyen mozgatható és fékekkel rendelkezik
+ A polcok kártyatartókkal vannak ellátva az árcédulák számára
+ Egyszerű hőmérsékletbeállítás 2 és 10°C között
- A nyitott kijelzős hűtőszekrény több energiát fogyaszt
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400855 |
|---|---|
| Szélesség | 494 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 1740 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 1,06 kg |
| Bruttó súly | 106 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Energiaosztály | F |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121480 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |








