Ez a professzionális bemutató hűtőszekrény kiváló minőségű anyagokból készült, és ideális éttermekben, szállodákban, kávézókban és más vendéglátóipari létesítményekben való használatra, ahol termékeiket kell bemutatni. A deluxe hűtőszekrény 500 literes kapacitásával a sütemények és péksütemények mellett rengeteg helyet kínál a menüpontok bemutatására. Körös-körül üvegablakokkal, valamint három üvegpolccal van felszerelve a belsejében, hogy megkönnyítse a megtekintést. A polcok magassága is állítható, így az elrendezést az Ön igényei szerint alakíthatja ki. Hátul egy tolóajtót is tartalmaz, hogy könnyen hozzáférjen az újratöltéshez. Ez a professzionális berendezés fényűző lehetőséget kínál arra, hogy minden termékét vonzó módon mutassa be vendégeinek.
Hűtés sütemények és péksütemények számára
Ez a prémium kategóriás bemutató hűtőszekrény ventilátorral ellátott hűtőrendszert tartalmaz, így a hideg levegő folyamatosan és egyenletesen oszlik el a hűtőszekrényben. Függetlenül attól, hogy a termék hol helyezkedik el a hűtőben, minden egyformán hűvös marad, így tökéletes az olyan élelmiszerekhez, mint a sütemények, péksütemények és szendvicsek. Emellett könnyen kezelhető készülékről van szó. A digitális vezérlőpanel segítségével 0 és 12°C közötti tartományban állíthatja be a hőmérsékletet. A deluxe kijelzős hűtőszekrényhez használt hűtőközeg R290, amely mentes a CFC-től.
Egyszerűen tisztítható
A négy keréknek köszönhetően ez a kijelzőhűtő nagyon kis erőfeszítéssel áthelyezhető étterme vagy üzlete különböző részeire. Ez a tisztítását is megkönnyíti, mivel egyszerűen guríthatja a konyhába és a konyhából. A jó higiénia fontos, ha mindennap élelmiszerekkel dolgozik, ezért a tisztításnak egyszerű feladatnak kell lennie. Ez a hűtőszekrény sima rozsdamentes acélból készült, így a külső tisztításához csak egy nedves ruhára és egy kis szappanos vízre van szüksége. A hűtőszekrény belseje, valamint az üvegpolcok szintén letörölhetők meleg, szappanos vízzel.
Jellemzők
- LED-es világítás a belsejében
- Rozsdamentes acél ház
- Tolóajtó hátul
- R290-es, CFC-mentes hűtőközeg
- Négy kerékkel rendelkezik a mobilitás érdekében
- Hőmérséklet-tartomány 0 és 12°C között
- Dixell digitális hőmérséklet-szabályozó
- Dupla üvegezésű üvegablakok minden oldalon
- Hűtőrendszer ventilátorral, így ideális süteményekhez
- Három állítható üvegpolccal rendelkezik
- Speciális hűtési ciklus a jégképződés csökkentésére
Termékleírások
- Nettó súly: 162 kg
- Belső méretek: Szélesség 116 x mélység 718cm x magasság 92,2
- Külső méretek készülék: Sz120 x D80,5cm x H144,5
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1 fázis 450W
Megjegyzés: A páralecsapódás elkerülése érdekében ne helyezze a kijelzőhűtőt meleg vagy párás helyiségbe. Ha mégis kondenzáció lépne fel, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.
+ Négy keréken és könnyen mozgatható
+ Luxus hűtőszekrény nagy kapacitással sütemények és péksütemények számára
+ Pontos hőmérséklet-szabályozás digitális hőmérséklet-szabályozóval
- Statikus hűtés, amely hőmérsékletkülönbségeket okozhat
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400843 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 805 mm |
| Magasság | 1445 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 1,62 kg |
| Bruttó súly | 220 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276511 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 500 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





