A HENDI időzítő tökéletes konyhai társ a precizitáshoz és a kényelemhez. Kihajtható állványa, akasztólyuka és mágneses háta révén bárhol könnyen elhelyezhető. A 3 riasztási mód – csendes, mérsékelt és hangos – és a rendkívül pontos 1 másodperces pontosság akár 100 percig is tökéletes bármilyen feladathoz. A memóriafunkció lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy személyre szabja az időzítőt.
ABS-ből készült ház, kihajtható állvánnyal, lógó lyukkal és egy fémfelületekre akasztható mágnessel.
3 riasztási mód: csendes, mérsékelt, hangos.
A beállított idő letelte után:
– minden üzemmódban piros fény villog,
– közepes és hangos üzemmódban is bekapcsol a hangriasztás.
A fény- és hangriasztás 1 perc elteltével automatikusan kikapcsol.
Lehetőség 2 egymástól független időpont beállítására, a dióda/riasztás beállítása mindegyik után kikapcsolva.
Max. beállított idő: 100 perc 1 másodperces pontossággal.
2 funkció: visszaszámlálás (99-0 perc), visszaszámlálás (0-99 perc).
Memória funkció: a felhasználó elmentheti a két időzítő beállítását, és egyetlen gombnyomással bekapcsolhatja.
3 db AAA elemmel működik – nem tartozék.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 582046 |
|---|---|
| Szélesség | 20 mm |
| Hosszúság | 82 mm |
| Magasság | 86 mm |
| Anyag | ABS (Akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Nettó súly | 0,07 kg |
| Bruttó súly | 0,12 kg |
| Szín | Fekete |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369582046 |
| Vámtarifaszám | 91051100 |
| Gyártó | Hendi |





