A nagy és forgalmas konyhákban történő intenzív főzés során fontos, hogy a főzőberendezések hosszú élettartamúak és strapabíróak legyenek. Ez a strapabíró, 2 égős indukciós főzőlap vastag rozsdamentes acélból készült, nagy teherbírású alkatrészekkel. A konstrukció nagyon tartós, így az indukciós főzőlapot még napi intenzív használat mellett is évekig élvezheti. A főzőfelület üvegkerámiából készült, az indukciós lap pedig a monoblokk tetejébe van beépítve.
Egyszerűen állítsa be a megfelelő hőmérsékletet
Ennek a professzionális indukciós lemeznek a használatához indukciós serpenyőkre van szüksége. A főzőlap serpenyőérzékelővel van felszerelve. Ha nincs közvetlen érintkezés a serpenyővel, akkor az nem melegszik fel. Ezenkívül az indukciós lap biztonsági kapcsolóval ellátott termosztáttal rendelkezik, amely megakadályozza a túlmelegedést. A hőmérsékletet a tárcsával 50 és 300ºC között állíthatja be.
Gyors és könnyű tisztítás
A teteje zökkenőmentesen hegesztett, a ház pedig rozsdamentes acélból készült, ami hihetetlenül egyszerűvé teszi a tisztítást. Mindössze egy nedves ruhára, meleg vízre és enyhe tisztítószerre van szüksége. Az üvegkerámia felület tisztításához használjon speciális tisztítószert és nedves ruhát. Miután minden felületet szárazra törölt, újra használhatja az indukciós lemezt.
Tulajdonságok
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- Monoblokk lemezből feldolgozott indukciós lemez
- Termosztát túlmelegedés elleni biztonsági kapcsolóval
- Serpenyőérzékelős védelem
- Biztonsági termosztát 50 - 300°C
- Ergonómiai jellemzők
Termékleírások
- Nettó súly: 38 kg
- Méretek: Méretek: W80 x D70 x H28cm
- Teljesítmény: 2 x 3,5 kW
- 230V / 50Hz / 3 fázis 7000W
Megjegyzés: Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ Speciális biztonsági berendezéssel felszerelve
+ Forgógomb a megfelelő hőmérséklet gyors és egyszerű beállításához
+ Nagyon könnyen tisztítható
- Csak indukciós serpenyőkhöz alkalmas
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398201 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Kerámia |
| Nettó súly | 38 kg |
| Bruttó súly | 39 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632125709 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





