Az indukciós tűzhelyek gyorsabbak és pontosabbak lehetnek, mint más tűzhelyek, ezért a szakemberek körében népszerű választásnak számítanak. Az indukciós tűzhelyek olyan típusú tűzhelyek, amelyek mágneses mezőt használnak a hőtermeléshez. Úgy működnek, hogy mágneses mezőt hoznak létre a főzőlap és az edény vagy serpenyő között. Amikor az edényt vagy serpenyőt a főzőlapra helyezik, a mágneses mező rezgésbe hozza a fémben lévő elektronokat. Ez a súrlódás hőt termel, amely aztán átadódik az ételnek.
Energiatakarékos
Ez a 4 égővel rendelkező indukciós tűzhely nagyon energiatakarékos, mivel csak a ráhelyezett főzőedényt melegíti fel. Az indukciós főzés rendkívül érzékeny, így gyorsan szabályozhatja a hőfokot felfelé vagy lefelé, attól függően, hogy mire van szükség, anélkül, hogy meg kellene várnia, amíg az edények felforrnak.
Extra tárolóhely
A hatékony munkavégzéshez elengedhetetlen, hogy főzés közben rendben tartsa a munkaterületét. Ha minden extra eszközt keresgélnie kell, az sok időt pazarol, és a forgalmas kereskedelmi konyhákban ez visszahathat. Nagy segítséget jelenthet, ha extra tárolóhely van, hogy a szükséges dolgok mindig kéznél legyenek. Ez az égő tartalmaz egy kétajtós szekrényt, amelyben minden további szükséges tárgyat tárolhat.
- Állítható lábak
- Higiénikus kialakítás
- Túlmelegedés elleni védelem
- 6 mm-es kerámia üveglap
- 60-240°C-os termosztáttal felszerelve
- LED kijelző és egyszerű kezelőpanel
- Négy indukciós égő serpenyőérzékelővel
- Tartós konstrukció és ergonomikus kialakítás
- Égőnként egy gomb a hőmérséklet szabályozásához
- Felszerelt ajtós szekrénnyel az extra tárolóhelyért
- Rozsdamentes acél indukciós tűzhely lekerekített sarkokkal a könnyű tisztítás érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 72 kg
- Égőkészülék méretei: 16-30cm
- Készülék méretei: Méretek: W80 x D70 x H87cm
- Az égő teljesítménye: 2 x 3,5 + 2 x 5,0 kW
- Teljes elektromos teljesítmény: 17,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 17000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ Energiahatékony
+ Termosztát 60-240°C között
+ Négy égő serpenyőérzékelővel
+ Szekrény az extra tároláshoz
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09371011 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 870 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Kerámia |
| Nettó súly | 72 kg |
| Bruttó súly | 85,7 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365341113 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |








